Як налаштувати rambler пошту. Як налаштувати електронну пошту в rambler.

Налаштування пошти включають в себе регуляцію таких параметрів, як кількість відображених на сторінку листів, підпис посиланого вами листи, стартова сторінка після авторизації, пароль, особисті дані і ін. На кожному поштовому сервісі доступ до цих налаштувань відкривається тільки після авторизації, і система "Rambler" - не виняток.
Інструкція
1
Авторизуйтесь на головній сторінці сервісу, ввівши свої логін і пароль. Відкрийте сторінку отриманих листів, перейшовши за посиланням «Пошта».
2
У правому верхньому куті, поруч з вашим логіном, знаходиться слово-посилання "Налаштування". Натисніть і перейдіть на сторінку налаштувань.
3
Виберіть настройки відповідно до своїх потреб: мову інтерфейсу, сторінка переходу після авторизації, кількість листів на сторінці, підпис і так далі. Для зміни особистих даних (ПІБ, дата народження, секретне питання і т.д.) натисніть відповідну сторінку серед опцій. Але перед переходом обов'язково збережіть внесені зміни.
4
На сторінці налаштувань ви можете встановити і новий пароль і завантажити новий аватар. Для цього скористайтеся відповідними посиланнями на сторінці налаштувань.