Як розробити легені.

Легкі - життєво-важливі органи дихання. Їх реабілітація процес серйозний і нерідко складний. Якщо вам цікаво дізнатися, як розробити легені після якої-небудь хвороби або тривалого куріння тютюну, ознайомтеся з нижчеприведений рекомендаціями.
Інструкція
1
Надувайте повітряні кулі. Якщо проблема ваших легенів була пов'язана з курінням, то їх необхідно очищати. Щоб прискорити очистку органів дихання, надувайте щодня по 5-7 повітряних куль. Для прочищення легких в свій раціон необхідно включити молоко. Пийте його по літру в день. Крім того, варто їсти більше фруктів, та й взагалі збільшити кількість вітамінів в своєму раціоні.
2
Робіть дихальну гімнастику. Якщо задишка є проблемою для ваших легенів, вам слід зайнятися дихальними вправами. Головне правило дихальної гімнастики - видих повинен бути трохи коротше, ніж вдих. Нижче наведено кілька вправ для прімера.Пріжатие один до одного долоні розташуйте перед грудною кліткою. На видиху підніміть руки над головою, а потім заведіть їх за голову. Потім розведіть руки в сторони, ніби розсовуєте штори.Ногі на ширині плечей, в руках легка палиця. На вдиху піднімаєте руки якомога вище, на видиху - заводите за голову. Потім опускаєте руки знову і повторюєте вправу 8-10 раз.Прісядьте на підлогу, притисніть коліна до грудей і обхопіть їх руками. П'яти по можливості притисніть до стегон. Робіть вдих, потім на видиху давите колінами якнайсильніше на діафрагму.
3
Займайтеся циклічними видами спорту. Плавання, біг, катання на велосипеді, лижах або байдарці - розвивають дихальну систему організму. Тут варто тільки правильно розраховувати свої сили і не перенапружувати свій організм. Почніть бігати повільно метрів по 400-800. З часом збільшуйте дистанцію. Плавати теж можна спочатку хвилин по 10-15 в басейні, якщо ваші легені потребують реабілітації і не підготовлені до серйозних навантажень.