Як змонтувати образ в Daemon tools.

Минув час, коли вся інформація була тільки на фізичних носіях - дисках. Розвивається програмне забезпечення навчилося пре утворювати інформацію фізичних дисків у віртуальні образи. Таким чином, почали з'являтися образи ігор, програм, забезпечення. Сучасний користувач повинен вміти витягувати інформацію з віртуальних образів. В цьому допоможе програма Daemon Tools.
Вам знадобиться
  • 1) Програма Daemon Tools
  • 2) Образ для монтування
Інструкція
1
Встановіть програму Daemon Tools. Використовуйте версію якомога новіше. В іншому випадку деякі образи можуть не читатися при монтуванні. Після цього запустіть програми. Ви побачите, як вона оновлює віртуальні приводи. Після цього значок програми опиниться в треї. Виглядає він у вигляді синьої блискавки. Також може відображатися червона блискавка.
2
Клацніть правою кнопкою по значку. Відобразитися спливаюче меню. Натисніть на пункт настройки. З'явитися невелике вікно. Вибирайте вкладку «Інтеграція». Помітьте все галочки і натисніть «Застосувати». Тепер програма може інтегрувати будь-який тип образів. Це дуже важливо, так як стандартна настройка програми не дозволить вмонтовувати деякі образи. Також в налаштуваннях ви можете задати мову, автозапуск, автоматичне монтування та інші опції.
3
Відкрийте меню програми за допомогою кліка правою кнопкою миші. Тепер вибирайте самий верхній пункт. Він називається «Mount Drive Manager». Після цього відкриється невелике вікно, в якому вибирайте образ для монтування. Зробити це можна за допомогою кнопки відображуваної ярликом диска із зеленим плюсом. Після завантаження образу натисніть на його відображуваний шлях. Таким чином, ви виділите файл. Натисніть на кнопку «Монтувати». Ваш образ автоматично монтований на віртуальний привід.