Як форматувати висту.

Поява нової операційної системи Windows Vista викликало масу невдоволень по всьому світу. Незважаючи на всю її красу і зручність нового інтерфейсу, у ній було виявлено велику кількість недоробок і помилок. Як результат: багато користувачів відмовилися від неї на користь старої версії Windows XP.
Вам знадобиться
  • інсталяційний диск Windows XP або Seven
  • інший комп'ютер
Інструкція
1
Для видалення Windows Vista з жорсткого диска є багато способів. Якщо у вас є можливість підключити ваш диск до іншого комп'ютера, зробіть це. Запустіть операційну систему на другому комп'ютері і клікніть правою кнопкою по жорсткому диску, на якому встановлена Vista. Виберіть пункт «форматувати» і запустіть процес видалення всієї інформації з даного розділу.
2
Другим способом видалення Windows Vista з комп'ютера є форматування розділу в процесі установки нової операційної системи. Вставте диск Windows XP або Seven в привід. При старті завантаження комп'ютера натисніть F8, а у вікні виберіть ваш DVD-привід. Це необхідно для запуску диска, а не операційної системи.
3
Коли процес визначення параметрів установки дійде до вибору розділу локального диска, вам потрібно зробити наступне: виберіть розділ, на якому встановлена ОС Windows Vista і натисніть «форматувати». Якщо ви зупинитеся на цьому кроці і вимкніть комп'ютер, то на жорсткому диску залишаться сліди Windows XP або Seven. Тому даний метод прийнято використовувати в разі, коли ви дійсно вирішили встановити одну з перерахованих вище ОС.