Як зробити корзинку з паперу. Як зробити з паперу корзинку.

Часом виникає питання про те, як красиво і оригінально піднести подарунок, щоб залишити про себе незабутнє враження. Звичайно, можна загорнути його в красиву подарунковий папір, яку потім викинуть. А якщо покласти подарунок в кошичок з паперу , прикрашену квітами та іншими елементами, захват обдаровуваного перевершить всі ваші очікування.
Інструкція
1
Процес виготовлення кошички з паперу дуже простий, не відніме у вас багато часу, та й всі необхідні матеріали є в кожному будинку. За основу візьміть аркуш картону з рівними сторонами, тобто він повинен бути квадратним. Поділіть лист, відмірявши лінійкою, на 9 однакових квадратів: три - у верхньому ряду, три - в середньому і три в нижньому.
2
Проведіть лінії олівцем. Проріжте ножицями дві лінії в нижньому і верхньому рядах до центрального квадрата, бічні залишаються цілими. Зробіть загини по лініях до центрального квадрату. З'єднайте два бічних квадрата з ряду, в якому ви зробили прорізи, із зовнішнього боку.
3
Середній квадрат цього ряду залишиться всередині. Саме до нього ви й будете приклеювати загнуті квадрати. З'єднувати слід не строго по лініях (інакше корзинка вийде не місткою), а щоб верхня частина мала форму вершини трикутника. Зробіть так само з іншого боку. З тієї ж паперу виріжте смужку для ручки вашої кошички. Приклейте її з внутрішньої сторони.
4
В якості прикраси використовуйте стрічку. Обклейте стрічкою верхню і нижню частину кошички. Центральну частину можна прикрасити паперовими квітами. Для цього виріжте з кольорового паперу простий квітка у вигляді ромашки. Другий і третій виріжте меншого розміру.
5
Проклейте отримані квіточки посередині, викладаючи маленький на середній, а середній на великий. Приклейте до кошичку.
6
В серцевину приклейте кружечок з жовтої паперу . Такими квітами можна прикрасити кошичок з чотирьох сторін. А можна залишити одну сторону чистої і за допомогою блискучого лаку для нігтів зробити красиву напис: «Вітаю!».