Як назвати папугу хлопчика. Імена для папуг хлопчиків.

При виборі клички для папуги, особливо якщо це хлопчик, необхідно враховувати не тільки фактор «подобається - не подобається», а й те, наскільки папузі в майбутньому буде легко навчитися вимовляти своє ім'я.
Інструкція
1
Вибираючи ім'я для папуги, намагайтеся використовувати шиплячі приголосні - «Ж», «Ш», «Ч», «Щ». Також добре підходять для складання імені голосні «І» та «Е», згодні - «Р», «К», «П», «Д», «Г». Не варто відмовлятися і від букв «А» і «Ф».
2
При складанні імені папуги намагайтеся уникати свистячих приголосних - «С», «З», «Ц». Також мало підходять - «М», «Н», «Л», «О», «У», «Ю», «Е», «Я».
3
Ось декілька прикладів імен для папугу хлопчика: Чак, Чаппа, Чик, Чирк, Чіф, Чіп, Чедер, Черрі, Чед, Чеба, Чуча, Чичи, шифт, Кри-Кри, Рікі, Фарш, Фарик, Річі , Шрек, Гера, Геракл, Даффі, Каррі, Гарф, Паша, Перрі, Граф, Гриф, Грог, Реггі, і т.д. Можливі сотні варіацій. Не обмежуйте свою фантазію! Головне, щоб ім'я було звучним і коротким - тоді ваш папуга, трохи потренувавшись, напевно скаже своє ім'я сам.
Зверніть увагу
Імена папуг (А). Вибір імені для папужки - відповідальна справа. Ім'я повинно не тільки пестити слух власнику, але і, на думку багатьох власників, нести смислове навантаження. Є оригінали, які дають папугам і такі імена: фуфел і Фіфа, цимус і Екстра, Порш і Феррарі, Крендель і Пампушка, еврики і Бакс, Корнішон, Васабі, Снікерс, Сюрприз (Сюр), Мурзилка, Тамагочі, і т. Д. і т.п.
Корисна порада
Вибір імені для свого вихованця - це дуже вітчизняний процес, адже воно дається на все життя і змінити його не можна. Вибрати ім'я для папуги буває часом дуже складно. Адже багатьом не хочеться використовувати прості імена типу Кеша, Гоша, Даша, Ксюша. Хочеться чогось химерного, красивого і одночасно звучного. От тільки тут виникає питання: а чи зможе сам папуга вимовити своє ім'я?
Будь-яке домашнє тварина незмінно стає членом родини, а значить, йому необхідно ім'я. Всі кішки і собаки мають клички, і домашні папуги - не виняток. Небагато господарі приділяють достатньо уваги придумуванню підходящого імені для свого папугу , а адже ім'я може визначити подальшу долю вашого вихованця і навіть змінити стиль його поведінки.
Інструкція
1
Ви можете підібрати кличку для папугу відповідно до його породою, а також країною, звідки він родом. На відміну від собак, папуги добре відгукуються на клички, що починаються з голосних букв. Яке б ім'я ви не вибирали для вихованця, робіть це щиро і з душею - це ім'я буде супроводжувати вашому новому другові на протязі всього його життя.
2
Не називайте папужки іменами своїх друзів і близьких, а також людей, з якими ви живете. Для того щоб швидше привчити папугу до нового імені, вимовляєте кличку під час годування вихованця, а також кожен день по кілька хвилин «Дресирують» птицю, вимовляючи її ім'я і заохочуючи, коли птах реагуватиме на нього. Завжди вітайте свого папугу на ім'я, коли заходите в кімнату, в якій він живе.
3
Так як більшість папуг здатні говорити, підберіть для свого вихованця ім'я, яке він здатний вимовити. Воно не повинно бути занадто складним і довгим, а звуки в імені повинні відповідати породі папужки. Наприклад, якщо у вас хвилястий папужка, підберіть для нього кличку з буквами «е», «і», а також шиплячими звуками.
4
Уникайте сонорних (м, н, л) звуків в кличці - навряд чи птах зможе вимовити їх. Намагайтеся зробити ім'я коротким і легко вимовним. Якщо прикласти до вигадування імені фантазію, ви доб'єтеся оригінальності і неповторності, незважаючи на те що ви будете обмежені в своїй творчості певним набором звуків і довжиною імені.
5
Навчаючи папужки говорити, наберіться терпіння - можливо, його кличка не буде першим словом, яке він навчиться вимовляти самостійно.