Як зробити статую. зробити копію скульптури.

Скульптура - прекрасний і дуже старий вид мистецтва. Якщо ви мрієте створити об'ємний образ з каменю або іншого матеріалу, але не знаєте з чого почати, як продовжувати і чим закінчувати, то вам точно не зашкодять декілька корисних рекомендацій.
Інструкція
1
Визначтеся з матеріалом. Оскільки скульптура можна ліпленням з багатьох видів матеріалу, слід спочатку вирішити, з яким матеріалом вам буде легше працювати. Найчастіше для скульптур використовують метал, камінь, глину, дерево, гіпс, пісок, лід. В принципі, підходить будь-який матеріал, який зможе тримати форму і який буде досить пластичним, щоб з нього можна було виконати будь-яку фігуру.
2
Виконайте модель в пластиліні. Перед тим як почати робити саму статую , потрібно зробити її зменшену копію з доступного матеріалу. Звичайний пластилін тут цілком підійде. В принципі, копія може бути в натуральну величину. В цьому випадку, якщо ви робите статую з гіпсу, а це один з найбільш простих матеріалів в роботі, з пластилінової форми можна буде згодом відлити саму гіпсову скульптуру.
3
Пластилінова модель, з якої буде відливатися гіпсова статуя, повинна мати зворотну зображуваного предмету форму. Тому якщо ви новачок в мистецтві скульптури, не варто задумувати занадто складні композиції.
4
Підготуйте матеріал. У випадку якщо ви робите статую з гіпсу, вам слід розвести цей матеріал до стану сметани. Далі пензликом акуратно наносите гіпс на пластилінову форму. Після того як висохне перший шар, наносите другий, потім третій і так далі.
5
Зміцнюйте конструкцію. У разі якщо статуя досить велика, її слід зміцнювати конструкцією у вигляді сітки з дроту. Приблизно через півгодини гіпс затвердіє, і можна буде акуратно прибирати форму з пластилінової скульптури. Слід дати деякий час гіпсові для того, щоб він висох. Після цього гіпсову статую покрийте лаком.
Той, хто ґрунтовно облаштовує дачні або заміські ділянки, постійно думає про додаткове прикрасі наявної території. Статуя - відмінний варіант, якщо у вас є прагнення до творчості. Але для створення такого складного виробу потрібно слідувати певним інструкціям.
Вам знадобиться
  • - Цемент;
  • - вода;
  • - відро;
  • - гумові рукавички;
  • - розпилювач води;
  • - пластикова плівка;
  • - дріт;
  • - кельму;
  • - кусачки.
Інструкція
1
Створіть базу для статуї, зробивши будь-яку жорстку конструкцію зігнутої форми. Використовуйте для цього дротяну сітку, яка продається в рулонах. Візьміть кусачки і відріжте зайві частини дроту, щоб вийшла потрібна форма. Інша частина служитиме каркасом для статуї. Також його називають «якір».
2
Одягніть пару гумових рукавичок для роботи з бетоном. Він, як правило, їдкий, і ви можете обпекти шкіру при його тривалому впливі на руки.
3
Змішайте цемент і воду у відрі так, щоб вийшов розчин став густим і нагадував бруд. Візьміть в руку невелику кількість бетону і залийте його в проміжки між дротом каркаса статуї, поки він не покриє всю основу скульптури. Виконайте дану операцію по всіх частинах творіння, оскільки шар буде значно скорочуватися через проводів. Кожен наступний шар бетону буде вже тим рівнем, з якого ви будете ліпити статую.
4
Розпорошите трохи води по поверхні статуї і накрийте її будівельної поліетиленовою плівкою, щоб бетон затвердів, і вона змогла висохнути. Даний матеріал являє собою тонкий лист гнучкого пластику, який ви можете купити в будь-якому будівельному магазині.
5
Нанесіть другий шар бетону на перший, більш щільний рівень. Ручний ліпленням надайте статуї потрібну форму і виконайте інші частини по вашому розсуду. Пам'ятайте, що у вас є приблизно 1 годину для виконання даної роботи з моменту розпилення першого шару.
6
Дайте творінню висохнути і затвердіти протягом 5-8 годин. Видаліть залишки м'якого бетону за допомогою будь-яких підручних інструментів.
7
Окропити статую невеликою кількістю води і накрийте всю конструкцію пластиком. Залиште її сушитися ще протягом доби. Нанесіть на поверхню бетону набагато герметика, щоб захистити його від розтріскування.