Як кип'ятити пляшечки.

Дитячі пляшечки обов'язково потрібно піддавати стерилізації, щоб вбивати хвороботворні мікроби, які активно розвиваються в молочній середовищі. Особливо добре потрібно обробляти посуд у новонароджених дітей до 4 місяців, в цей період і них ще тільки формується кишкова мікрофлора, і будь-які бактерії можуть викликати важку діарею.
Інструкція
1
Для кип'ятіння візьміть каструлю, яка більше не буде використовуватися ні в яких цілях. Налийте в неї воду і поставте на плиту до закипання. Воду краще беріть фільтровану, у водопровідній міститься багато хлору та інших шкідливих домішок.
2
Поки вода закипає, промийте ретельно пляшечки і соски з миючим засобом для дитячого посуду. Ретельно обполосніть їх у чистій воді, змивати миючий засіб слід ретельно. Для миття пляшечок не можна використовувати мило або інші речовини з хімічної, а частіше токсичної, основою.
3
Опустіть пляшечки , і соски в киплячу воду на 10-15 хвилин. По-закінченні часу витягніть їх за допомогою щипців і поставте вверх дном на чистий рушник або стерильну серветку. Протирати нічого не потрібно. Але пам'ятайте, що через кілька кипяченій гумові соски, на жаль, зіпсуються. Силіконові служать трохи довше, але і вони швидко приходять в непридатний стан при дії високих температур.
4
Є й спеціальні пляшечки , які можна стерилізувати в мікрохвильовій печі. Для цього потрібно включити середній нагрів і залишити тару на кілька хвилин для обробки. Таким чином, можна стерилізувати тільки добре вимиті пляшечки .
5
Після 5-6 місячного віку, маляті годі й стерилізувати посуд, а просто обшпарювати її крутим окропом, але обов'язково попередньо промивати і соску і пляшечку. Соски можна прочищати за допомогою кухонної солі, використовувати чистячі порошки не можна.