Як робити емблеми.

Хочете зробити символ своєї діяльності? Хочете, щоб вона була унікальна і незабутня? Тоді вам потрібна емблема, маленький значок, який буде повністю розкривати вашу діяльність. Пам'ятайте, що емблема повинна бути дуже простою і зрозумілою. Її повинні запам'ятати, один раз побачивши. Не забувайте, що колірне рішення емблеми відіграє велику роль. І також при зменшенні або збільшенні емблеми її форма, малюнок і текст не повинні втрачати своєї привабливості.
Інструкція
1
Зробіть емблему за допомогою комп'ютера. Спробуйте використовувати програму Word 2010. Відкрийте програму і приступайте. Знайдіть закладку «Вставка», там виберіть кнопку «Постаті», далі виберіть, якої форми буде ваша емблема.
2
На аркуші розтягніть фігуру до потрібних вам розмірів. Далі зробіть напис. Виберіть закладку «Вставка», далі кнопку «Постаті», об'єкт «Напис» і надрукуйте потрібний вам текст.
3
Якщо вам потрібен контур напису або заливка, виберіть кнопки «Контур фігури» або «Заливка». Вже тут виберіть потрібні вам функції. За бажанням зробіть напис по вибраній вами траєкторії. Для цього в закладці «Формат», натисніть на кнопку «Анімація», потім виберіть «Перетворити». А вже тут підберіть траєкторію для вашої написи.
4
Не забудьте підібрати підходящий вам шрифт тексту і його колір. Тепер перетягніть напис на форму емблеми . Попередньо виберіть у властивостях «Обтікання тексту» - «Перед текстом» .Ось і все, ваша емблема готова до роздруківці!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=qnWAD0fjRs8