Як вивести запах тютюну. Як очистити повітря в квартирі від запаху тютюну.

На жаль, багато людей так і не можуть позбудеться шкідливої звички курити, і що найгірше, роблять це в приміщеннях. Запах тютюну, тютюнові смоли, вбираються в стіни , меблі, покриття і вони продовжують пахнути ще дуже довгий час. Тим, хто запах тютюну не виносить, перебувати в такому приміщенні просто нестерпно. А для маленьких дітей це ще й дуже шкідливо. Втім, позбутися запаху тютюну хоч і важко, але можливо.
Інструкція
1
Перш за все, припиніть палити в приміщенні і робіть це за його межами, бажано, навіть не на сходових клітках і в коридорах, а на вулиці. Там ви зможете робити це, завдаючи шкоду тільки власному організму. Якщо є можливість, то обладнайте в квартирі або офісі окреме ізольоване парою дверей приміщення і курите в ньому.
2
Придбайте пристрій для очищення повітря. Деякі виробники, що випускають такі прилади, дають гарантію, що фільтри їх приладів зможуть очистити повітря в приміщенні від усіх видів забруднення. Вугільно, вугільно-адсорціонние і НЕРА-фільтри зможуть поліпшити повітря і позбутися запаху тютюну.
3
Одним з варіантів є озонатор повітря. Озон є хімічною речовиною з підвищеною активністю, тому він окисляє все, з чим стикається і позбавляє повітря від слідів куріння. Слідкуйте, щоб концентрація озону в приміщенні при цьому не перевищувала норму, дотримуйтесь інструкції з експлуатації таких приладів.
4
Стіни, пластикові та кахельні покриття промийте водою з оцтом, він зменшує і руйнує смолисті накопичення, які є джерелом запаху.
5
Практично неможливо очистити від запаху м'які меблі та шпалери, в які він в'ївся. Якщо стоїть завдання терміново усунути запах, то змініть шпалери і помийте стелі. Почистіть меблі та підлогові покриття, перепрала одяг, штори та гардини. Килими можна посипати порошком соди, залишити його на 15 хвилин, а потім добре пропилососити.