Як назвати собаку хлопчика. Як визначити стать цуценя фото.

Якщо у вашому будинку з'явився собака, потрібно якнайшвидше дати їй кличку. Щеня повинен звикати відгукуватися на своє ім'я. Але назвати вихованця правильно не так-то просто. Адже потрібно вибрати звучну, красиву і запам'ятовується кличку, яка підійде йому. В ідеалі, по одному імені повинно бути зрозуміло, що за собака його носить.
Вам знадобиться
  • - список собачих кличок
  • - родовід (якщо є)
Інструкція
1
Якщо ви купили цуценя з родоводом, дізнайтеся його племінне ім'я. Як правило, воно складається з декількох слів і вписується в особисте свідчення собаки. Можете переназвати свого вихованця, але бажано на ту ж букву, з якої починається його родове ім'я.
2
Якщо у вас або у когось з вашої родини проблеми з вимовою якихось букв, що не вибирайте кличку з цими буквами. Наприклад, якщо хтось не вимовляє Р, краще підібрати ім'я для собаки типу Піт, Улан, чесс, Валет, Альфі. Головне, щоб кличка легко вимовлялася і вигукували.
3
Можете запитати у дітей, як би вони хотіли назвати цуценя. Швидше за все, хлопці виберуть кличку з мультика або фільму: Бетховен, Рекс або Майло. Ви й самі можете назвати пса на честь улюбленого кіногероя: Атос, Немо, Фагот, Зорро, Шерлок.
4
Подивіться значення кличок. Можливо, щось в характері цуценя підкаже вам ім'я. Від якостей і зовнішнього вигляду відбулися такі клички як Малюк, Бімбо, Білий, Елегант, шорти (в перекладі - коротун), Бест (кращий), Нуар (чорний), Урбан (міський).
Зверніть увагу
Занадто поширене ім'я веде до проблем на собачій майданчику. На ваш окрик можуть збігтися відразу кілька собак з однаковими кличками.
Корисна порада
Не називайте собаку-хлопчика ім'ям когось із своїх знайомих: люди можуть не зрозуміти і образитися.