Як вибрати газовий духову шафу.

При виборі техніки для кухні дуже важливо правильно вибрати газовий духовий шафа, адже від його якості безпосередньо залежить успіх ваших страв: від ароматної запеченої курочки до свіжої випічки. Не варто нехтувати даним видом побутової техніки, адже жодна модна мікрохвильова піч не впорається із завданнями, які здатна виконати хороша духовка.
Інструкція
1
Визначтеся зі способом управління духовкою. Вони бувають автономні (незалежні) і залежні. Залежні включаються і вимикаються з одного кнопки і працюють тільки разом з поверхнею, тобто саме з неї здійснюється управління функціями духовки. Автономні духовки мають прилади керування безпосередньо на своєму корпусі і працюють не залежно від панелі. Їх перевага в тому, що їх можна встановити в будь-якому місці, в не залежності від місця розташування виручених панелей.
2
Виберете оптимальний розмір духового шафа а. Як правило, його стандартна ширина - від 60 до 70 сантиметрів. Бувають духовки розміром до 120 сантиметрів, але в Росії вони не поширені.
3
Виберете фірму-виробника духовки. Уважно порівняйте якість продукції і ціни конкурентів. Бажано дотримуватися на кухні одного бренду.
4
Ознайомтеся з гарантійним терміном, який виробник встановлює на свої духові шафа и. Як правило, гарантія поширюється від одного до трьох років, але це не означає, що по закінченні цього терміну духовка зламається. Все духові шафа и найбільших світових виробників досить надійні і служать довгі роки.
5
Тепер ваше завдання - вибрати газовий духовий шафа з необхідним для вас набором корисних функцій, однією з обов'язкових є наявність таймера. Переконайтеся, що у вибраній вами духовці присутній електронний або механічний таймер, він допоможе вам стежити за готовністю блюд.
6
По можливості вибирайте духовку з функцією пиролитической самоочищення. В цьому випадку вам не доведеться власноруч її вимивати після приготування жирного м'яса або курки.
7
Вибирайте газовий духовий шафа з автоподжиг. Він дозволяє включити її, навіть не відкриваючи дверцята і без використання сірників. Досить просто натиснути кнопку.
8
Зверніть увагу, чи передбачено установка в духовку вертіла для приготування курки (риби, м'яса). Він дозволить готувати страви, повністю і рівномірно прожаренние з усіх боків, навіть шашлики. Перевагу віддайте рожна, розташованому по діагоналі.