Як записати пісню на караоке. караоке записати пісню.

Караоке - вид любительського музикування. Суть його - виконання пісні під записаний інструментальний акомпанемент. Як правило, крім гармонійної основи в ньому присутній і трек з мелодією, що допомагає співакові зорієнтуватися у пісні і заспівати без фальші. Але аудіофайл з таким супроводом може стати і основою для запису пісні в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • - Мікрофон;
  • - Комп'ютер з встановленим звуковим редактором або відповідний системним вимогам редактора;
  • - Звуковий файл караоке.
Інструкція
1
Першим ділом встановіть на комп'ютер будь-який звуковий редактор: Adobe Audition. Sony Sound Forge, Audacity або інший зручний. Скачати з ви можете, наприклад, на сайті amdm.ru (посилання внизу). Розпакуйте архів, запустіть файл установки, введіть пароль (www.amdm.ru). Слідуйте інструкціям установника, а після завершення зареєструйте програму.
2
Запустіть програму-редактор. Відкрийте в ньому файл караоке, перетягніть в початок одного з треків. Сусідній трек активуйте для запису. Підключіть мікрофон до аудіовходу в звуковий карті, натисніть кнопку включення при необхідності.
3
Закрийте двері в кімнаті, усунувши від усіх джерел зайвих звуків: людей попросіть вийти, тварин проженіть. Натисніть кнопку запису.
4
Заспівайте всю пісню від початку до кінця. Якщо ви добре розбираєтеся в техніці, записуйте по частинах: заспів, приспів, другий заспів, і т.д. Приспів НЕ переспівувати, а просто копіюйте і вставляйте в відповідну ділянку треку. У першому варіанті записи ви неминуче зробите кілька помилок: обмовки, фальш, призвуки, і т.д. Вам доведеться переспівувати всю пісню від початку до кінця. У другому випадку переспівувати потрібно тільки один фрагмент.