Як робити епіграф.

В мережевих щоденниках, блогах, форумних повідомленнях і в соціальних мережах сьогодні нерідко можна зустріти невеликі красиві картинки, на які вставлений нікнейм власника або яка-небудь цитата. Такі картинки служать своєрідним епіграфом для блога, щоденника чи сайту, а також їх можна розміщувати у власних профілях на різних соціальних сервісах. Створити картинку-епіграф можна за лічені хвилини.
Інструкція
1
Виберіть підходящу красиву картинку, яку ви хотіли б бачити на головній сторінці свого сайту, а потім підберіть до картинки текстуру, вибравши вподобаний варіант з маси текстур, які можна знайти в інтернеті в колекціях для дизайнерів і художників, що працюють в комп'ютерній графіку.
2
Зображення і текстуру відкрийте в одному загальному документі Adobe Photoshop і розмістіть шар з картинкою вище шару з текстурою. За допомогою інструменту вільної трансформації (Ctrl + T) подгоните розміри зображень, щоб вони відповідали один одному, а потім зміните режим змішування шарів (Blend Mode) на Lighten.
3
Виберіть на панелі інструментів Eraser Tool і налаштуйте стірательную гумку так, щоб вона мала розмитий м'який край. Обробіть ластиком один край фотографії, намагаючись зробити перехід від картинки до текстури плавним і непомітним. При необхідності трохи посуньте зображення, щоб відкрити більшу частину текстури.
4
Прикрасьте майбутній епіграф додатковими візуальними ефектами - обесцветьте ваше зображення, натиснувши комбінацію клавіш Ctrl + Shift + U, і потім виберіть новий режим змішування шарів, наприклад, Soft Light.
5
Щоб картинка-епіграф виглядала законченно, за допомогою інструменту Type Tool впишіть будь-яким відповідним шрифтом якусь фразу або цитату з фільму чи книги, яка вам подобається, на область текстури. Окрасьте текст будь-яким кольором. Деякі області тексту обробіть напівпрозорим м'яким ластиком.