Як грати в солітер.

Серед карткових пасьянсів, які можуть з користю і інтересом зайняти ваш вільний час, одним з найвідоміших можна назвати пасьянс Солітер , який є на кожному комп'ютері. Важко знайти людину, яка б ніколи не пробував розкласти цей пасьянс, Коротя дозвілля. Кожен, хто пробував грати в солітер, знає, що пасьянс сходиться не завжди, і гра в нього може виявитися непростою. Є ряд правил, дотримуючись яких, ви зможете вигравати частіше.
Інструкція
1
Так як готовий розклад починається з тузів, вам необхідно в першу чергу знайти і встановити у відповідні блоки всі чотири туза. Якщо ви бачите потрібну карту, але вона поки недоступна, знайдіть найкоротший спосіб звільнити карту і використовувати її.
2
Потім зверніть увагу на карти, наступні за тузом по старшинству - звільніть і встановіть на потрібні місця карти королів, дам і валетів.
3
На вашому ігровому полі є кілька колонок карт. Одну з колонок постарайтеся звільнити раніше за інших, щоб мати можливість розташовувати на вільному полі додаткові карти, знімаючи їх з інших колонок або витягуючи з загальною колоди.
4
Чи не кладіть на порожнє місце від звільнилася колонки що попало - постарайтеся розмістити там ті карти, розташування яких буде вам вигідно. Не ставте на порожніх полях королів на початку гри. Поки у вас немає тузів, ви нічого не зможете з ними зробити.
5
Прораховуйте гру наперед, продумуйте свої подальші кроки, включите логічне мислення. Від цього залежить успіх вашого починання. Обдумуючи кожен хід і порівнюючи його можливості з можливостями інших альтернативних ходів, ви рано чи пізно прийдете до перемоги навіть у разі із занадто складними розкладами.