Як встановити акрилову ванну.

В даний час все більшою популярністю стали користуватися акрилові ванни. Вони можуть бути різних форм і конструкцій. Однак не варто економити, купуючи таку ванну і вибирати її тільки у відомих виробників. Інакше згодом ванна може поміняти колір і навіть тріснути. Установку ванною можна доручити професійним будівельникам, а також зробити самостійно. Головне в установці всіх акрилових ванн - це підстава для дна. На дно доводиться основне навантаження від води і людей, які цією ванною користуються.
Вам знадобиться
  • - червоні цеглини;
  • - монтажна піна;
  • - вологостійкий гіпсокартон;
  • - акваріумний силікон;
  • - дріт;
  • - цемент.
Інструкція
1
Є основний варіант установки акрилових ванн. Для міцного підстави робиться цегляна кладка або цементна стяжка, на яку згодом і встане дно ванни. Особливу увагу треба приділити цеглинам. Для кладки повинні застосовуватися тільки червоні цеглини, в іншому випадку не уникнути наростання моху і цвілі.
2
Кладка цегли або стяжка робиться за розміром дна прямо на підлозі ванної кімнати. Слід не забувати залишати спеціальні отвори для установки сифона та інших комплектуючих. Не залежно від ванни, слід зробити невеликий ухил підстави 1-2 сантиметри. Звичайно, в самій ванній ухил заданий виробником, проте краще підстрахуватися.
3
Після того коли зроблено підставу, слід покласти ванну на бік і встановити всі зливні комплектуючі. Далі ванна встановлюється на підготовлений постамент, куди заздалегідь нанесений шар розчину або монтажної піни. Таким чином, ванна отримає стабільну статичність.
4
Після цього будуються борта. Вони можуть бути виконані з вологостійкого гіпсокартону, ГВЛ, ДСП і так далі. Можна і навіть бажано зробити оглядове віконце в борту ванної. Через нього можна дотягнутися до зливних комунікацій, а також використовувати як сховища для різних порошків і очищувачів простір за віконцем.
5
До стіни ванна може просто примикати, а шов - промазуйте акваріумним силіконом. Але краще зробити канавку в стіні і туди на розчин вставити ванну. Це додасть більше надійності і практичності.
6
Багатьох дратує шум, який видає ванна, коли в неї наливається вода. Щоб це усунути, досить обробити корпус ванни монтажною піною або розчином з домішкою ПВА. Така «шуба» поглинатиме будь-який шум.
7
Бажано посилити борти ванни. Для цього варто скористатися дротом, яка поміщається в пустотілі місця бортів і заповнюється цементним розчином з рідким склом. Це дозволить безбоязно вставати на бортик ванної і навіть стрибати на ньому.
8
Після того як ванна встановлена, все борта декоруються плиткою, шви промащуються акваріумним силіконом, а де треба наклеюється пластиковий куточок.