Як прикрасити лист. Як прикрасити папір для письма.

Лист - один з найдавніших способів спілкування між людьми. Ще сотні років тому люди спілкувалися за допомогою листів, передавали один одному різні новини. Сьогодні паперові листи використовуються набагато рідше електронних. Але ж лист - це вічна класика. До того ж, паперовий лист можна красиво прикрасити, після чого його захочеться зберігати роками.
Вам знадобиться
  • - Засушені листки/квіти;
  • - Фарби, фломастери, різнокольорові олівці;
  • - Фотографії.
Інструкція
1
Найбанальніша варіант прикрасити лист - розфарбувати його. Намалюйте красиве обрамлення, наприклад, у вигляді троянд, що ростуть по краях листа. Зробіть малюнки, що ілюструють ваш текст. Або зафарбуйте лист повністю і зробіть незвичайний фон.
2
Щоб прикрасити лист, спробуйте побризкати на нього лаком для волосся з блискітками. Після цього у нього буде незвичайний, але привабливий блискучий вигляд. Головне, щоб це було доречно.
3
Колаж зробить ваш лист незабутнім. Прикріпіть фото-звіти про останні події у вашому житті або просто спільні з адресатом фото. Фотографії не обов'язково повинні зроблені вами, можливо, це будуть просто красиві картинки в тему.
4
У лист можна підкласти гербарій. Покладіть приглянувшиеся вам засушені листки або квіти.
5
Надайте письму незвичайну форму. Виріжте візерунки, всередині або по краях. Зробіть його трикутним або круглим. Або хай лист буде складено, і текст буде розкладатися поступово. Можете пошукати цікаві рішення для форми письма серед різних варіантів складання орігамі.
6
Завершать процес прикраси листи красивий почерк і духи. Хоча акуратно й старанно написані рядки, а також папір з ароматом вашого парфюма - це вже самі по собі самодостатні засоби для прикраси.
Зверніть увагу
Доречність є головним аспектом при оздобленні письма. Ваші картинки і фотографії повинні відповідати загальному змістом послання.
Корисна порада
Якщо ви дівчина, можна залишити свій поцілунок на аркуші письма.