Як виростити папайю. папайя з насіння.

Плоди папайї вживають в їжу в будь-якому вигляді: зрілі і соковиті плоди використовують для приготування десертів, недостиглі у відвареному вигляді додають в салати з морепродуктів, із зелених рослин готують супи і різні гарніри до м'яса. Виростити папайю можна і на своїй ділянці.
Вам знадобиться
  • - земляна суміш, що складається з торфу, піску, дернового і листового перегною;
  • - торф'яні горщики.
Інструкція
1
Папайя прийшла до нас з далекого Таїланду, де її вирощуванням займалися стародавні фермери з шістнадцятого сторіччя. Цікавий той факт, що папайя має двоїсту статеву приналежність. Рослини «чоловічої статі» беруть участь у запиленні квіток папайї, жіночі ж «особини» відповідають за виростання і дозрівання плодів. Плоди у папайї дуже солодкі і щільні, їх розміри можуть варіюватися від маленьких до великих.
2
Ви можете виростити папайю двома способами: з насіння і використовуючи живці рослини. Однак щоб отримати перші плоди, вам знадобиться кілька років.
3
Підготуйте грунт для пересадки живців папайї. Для цього краще використовувати земляну суміш, що складається з торфу, піску, дернового і листового перегною. Брати ці компоненти слід в однакових пропорціях.
4
Для вирощування папайї з насіння візьміть горщики, по можливості торф'яні, так як в них можна пересаджувати рослини у відкритий грунт не побоюючись пошкодити ніжні корінці. Наповніть горщики земляною сумішшю на три чверті. У кожен горщик висійте насіння папайї, рясно полийте водою.
5
Для розмноження папайї живцюванням використовуйте живці однорічних і дворічних рослин. Підсушіть живці протягом одного-двох днів і висадіть їх в горщики, наповнені чистим піском.
6
Зростаючі рослини пересаджують двічі на рік, поступово поглиблюючи місцезнаходження кореневої системи. В іншому випадку коріння перестануть рости і рослина загине.
7
У темний час доби і, особливо в осінньо-зимовий період, створіть для рослин додаткове джерело освітлення, так як папайя є досить світлолюбна рослина.
8
Дотримуючись дані умови в вирощуванні папайї, до кінця третього року ваша папайя почне цвісти.