Як лікувати зв'язки коліна. зв'язки на коліна, Як лікувати якщо порвані.

Зв'язки коліна найбільш схильні до пошкоджень при заняттях волейболом чи баскетболом, а також гірськими лижами. Розтягнення зв'язок коліна викликає тривалу гостру біль, місце пошкодження опухає за рахунок пошкодження кровоносних судин. Чим швидше роздувається область пошкодження, тим серйозніше травма. Лікування зв'язок коліна тривало і займає від декількох тижнів до кількох місяців.
Інструкція
1
Перш ніж самостійно лікувати зв'язки коліна, зверніться до лікаря. Адже вони можуть не просто розтягнутися, а повністю порватися - тоді без спеціалізованого лікування не обійтися.
2
Якщо лікар діагностував розтягнення зв'язок коліна, ви можете зайнятися його лікуванням самостійно. Забезпечте коліну в перші дні після травми повну нерухомість, обмежте зайві рухи і навантаження.
3
За відсутності різкого болю зробіть собі масаж: м'якими рухами пам'ятайте пошкоджене місце, плавно збільшуючи темп і навантаження.
4
При ходьбі не переносите всю вагу тіла на пошкоджену ногу.
5
Якщо вам боляче спиратися під час ходьби на пошкоджену ногу, використовуйте для пересування милиці.
6
Для зменшення запалення і зняття больових відчуттів прикладіть до травмованого коліну пакет або мішечок з льодом. Підійдуть для цих цілей навіть заморожені овочі та інші продукти з морозильної камери. Проводите таку процедуру кілька разів на день по двадцять хвилин. Холод викличе звуження кровоносних судин і набряк спаде.
7
Накладіть спеціальну пов'язку з еластичного бинта на коліно. Вона забезпечить хорошу підтримку та убезпечить пошкоджені зв'язки від зайвих рухів.
8
Коли лягаєте відпочити, обов'язково піднімайте пошкоджене коліно вище голови. Так його припухлість буде менше.
9
Приймайте лікарські препарати для зменшення набряку та болю: ібупрофен, диклофенак. Обов'язково ознайомтеся з інструкцією до цих препаратів.
10
Лікувати зв'язки коліна можна за допомогою компресу через 3 дні після отримання травми. Для цього намочіть тканину в теплій воді, добре відіжміть і накрийте їй коліно на двадцять хвилин. Повторіть процедуру три рази на день.
11
Для зігрівання м'язів на 5 день після травми використовуйте грілки, гарячу ванну, пляшку з гарячою водою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=3j1EHZ-iiOs