Як побудувати димохід.

У печі, каміна, котла опалення і навіть звичайної газової колонки є одна спільна особливість: всі вони потребують утилізації повітря, які насичений продуктами горіння. Для того щоб у будинку було не тільки комфортно, а й безпечно, необхідно правильно побудувати димохід .
Інструкція
1
Засадничою характеристикою димохід а є матеріал. В даний час великою популярністю користуються димохід и, які виконані з кислостійких нержавіючої сталі з добавкою молібдену. Для каміна або печі, в яких димової газ не має високої кислотності, використовують звичайний цегла для побудови димохід а.
2
Димохід виконується у формі циліндра. У ньому не повинно бути перепон на шляху диму. В іншому випадку, сажа залишатиметься на стінках димохід а.
3
Для зведення димохід а першим ділом розраховують діаметр і висоту конструкції. Діаметр розраховується по потужності обладнання, по ширині вихідного отвори і за кількістю перепон на шляху дими. Висота димохід а розраховується відповідно до будівельних норм. Повинна враховуватися висота будівлі, тип даху, а також габарити сусідніх будов. Коли виконується проектування, обов'язково дотримуються вимоги до горизонтальних ділянкам димохід а. Довжина повинна бути менше 1 метра. Зазначимо, що рух теплого повітря відбувається вертикально, а не горизонтально. Якщо вимоги не дотримані, то обов'язково виникають проблеми з тягою, а також відкладення сажі на даній ділянці.
4
Досить часто при підключенні котла або каміна до димохід у виникають проблеми. В основному, виникає це через невідповідність діаметрів. Для вирішення проблеми використовують редукційний перехідник. Зона з'єднання димохід а з обладнанням обов'язково обробляється герметиком. Подальшу збірку димохід а з труб виконують по ходу конденсату, тобто з розширенням вгору. Таким чином конденсат не виходитиме на зовнішню стінку труби.