Як відрізнити кота від кішки. Фото.

  •  Здавалося б, з визначенням статі у тварин великих питань виникати не повинно: якщо статеві ознаки виражені чітко - значить, кіт. Якщо не виражені - кішка. Але, тим не менш, іноді цей простий метод не спрацьовує: кастратів іноді плутають з кішками, та й у новонароджених котиків їх котяче гідність, прямо скажемо, виростає не відразу. Проте, спосіб відрізнити кота від кішки і точно визначити, хто перед вами - Васька або Мурка, все-таки є.
  •  1. Якщо йдеться про малюків - при визначенні статі у кошенят краще не орієнтуватися на наявність «опуклостей». У новонароджених кішечок іноді бувають припухлості в районі статевих органів, які часом помилково приймають за ознаки приналежності до чоловічого роду. Водночас у котиків яєчка могли ще не опуститися - і тоді мошонка буде зовсім крихітною, практично нерозрізненої ні на око, ні на дотик.
  •  2. Тому, для визначення статі краще орієнтуватися не на розміри, а на форму сечостатевих отворів і їх розташування. Покладіть кошеня на долоню (на живіт), підійміть хвіст - і ви побачите два отвори. Верхнє - це задній прохід, він розташований під хвостом і виглядає однаково і у котиків, і у кішечок. А нижче якраз і починаються відмінності кота і кішки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=jzbR9FaB-lA&playnext=1&list=PL79235DBB52841D5A&feature=results_main