Як дізнатися модель мережевої карти. Як дізнатися назву мережевої карти.

Мережева карта являє собою спеціальну плату, яка встановлюється на материнську плату і необхідна для виходу в мережу інтернет. Нерідко в результаті переустановлення операційної системи або виникнення проблем з мережею перед користувачем постає задача - визначити модель мережевої карти. Для визначення марки і виробника існує кілька способів визначення.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, мережева карта, утиліта Everest, доступ в інтернет.
Інструкція
1
Відкрийте вікно «Керування комп'ютером». Для цього клацніть на «Адміністрування» в апплете «Панель управління». Перейдіть в «Диспетчер пристроїв». Клацніть по знаку плюс у рядки «Мережеві плати». Відкриється список всіх встановлених мережевих карт.
2
Запустіть командний рядок, набравши команду «Cmd» в рядку «Виконати». У віконці введіть команду «ipconfig/all». В результаті її виконання на монітор буде виведена вся інформація про встановлені мережевих платах.
3
Якщо мережева карта не визначається системою і драйверів на неї немає, то можна спробувати визначити модель карти візуально, тобто витягти мережеву карту із слота і ввести дані маркування виробника в будь-який пошуковик в інтернеті. Так ви зможете отримати шукану інформацію.
4
Визначити модель мережевої карти по «Device ID» і «Vendor ID». Ці дані виводяться при завантаженні BIOS або ж можна використовувати утиліту Everest. Встановіть утиліту, відкрийте вікно програми і перейдіть на вкладку «Пристрої». Розгорніть вкладку «Unknown» у правому верхньому вікні, позначену знаком питання. Клацніть по цьому знаку, розташованому біля рядка «Мережевий контролер». У нижньому вікні з'явиться «Апаратний ID» зі значеннями VEN і DEV. VEN є кодом, що ідентифікує виробника, а DEV - пристрій. Програма за цими кодами визначає пристрій і виводить інформацію на монітор.
5
Швидко отримати інформацію про модель та виробника, використовуючи Device ID і Vendor ID, можна на сайті www.Pcidatabase.com. Для цього введіть у відповідні поля отримані значення.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8BM2hAGGVIs