Як зробити гумку для риболовлі. снасть гумка Як зробити.

Сучасні досвідчені рибалки можуть назвати величезну кількість різноманітних методів лову риби, в залежності від сезону, типу риби, виду водойми та багатьох інших факторів. Одним із способів ловити рибу є ловля на гумку . Ловити рибу на гумку просто і зручно, а зробити таку снасть зможе як досвідчений, так і початківець рибалка.
Вам знадобиться
  • Для виготовлення такої снасті вам буде потрібно кілька гачків з поводками, волосінь товщиною 0,3-0,5 мм, котушка для намотування волосіні, сама гумка, а також вантаж і карабін для кріплення.
Інструкція
1
Повідці, прикріплені до гачків, повинні в довжину становити не більше півметра. Встановлюйте на гумку кілька повідків різної довжини - самий ближній до гумки поводок зробіть коротким, а дальній, який знаходиться найближче до берега, зробіть довгим.
2
Для створення снасті на гумці вам достатньо придбати просту гумку довжиною один метр. В розтягнутому вигляді вона досягає чотирьох метрів, і вам буде достатньо цього для повноцінної снасті.
3
Виберіть підходяще і зручне для вас пристрій для змотування волосіні - наприклад, використовуйте для цих цілей непотрібну котушку від спінінга, закріплену на дерев'яній палиці.
4
Крім того, продумайте систему кріплення гумки до волосіні. Кріплення повинно бути міцним, і при цьому воно не повинно зашкодити гумку і не повинно псувати її. Зручно як кріплення використовувати простий карабін.
5
На гумку закріпіть вантаж будь-яким зручним для вас способом. Вага вантажу повинен бути не менше кілограма, особливо якщо ви збираєтеся закидати снасть далеко від берега. При необхідності витягайте гумку назад на берег за допомогою спеціального пристрою.
6
При зберіганні снасті не натягуйте гумку , а зберігайте її в стані вільної намотування. Це допоможе гумці не втратити своїх еластичних властивостей і не розтягнутися, а значить, ваша снасть прослужить вам довше при правильному догляді.
Якщо у вас дуже важкі та (або) густе волосся, простіше вам буде зробити гумку для волосся самій, тому як багато магазинні гумки не здатні довго тримати велику кількість волосся і можуть вас підвести в самий невідповідний для цього момент. Робити гумку для волосся можна технікою макраме.
Вам знадобиться
  • Сплести красиву гумку для волосся можна з кольорової гуми, отримавши ефектний предмет, який не буде необхідності прикрашати. А можна і з простої одноколірної. Крім 2,5 метрів гумки нам знадобиться голка з ниткою за кольором гумки, кілька шпильок з вушком і ножиці.
Інструкція
1
Складаємо гумку навпіл і розрізаємо її. Тепер у нас вийде дві гумки довжиною 1,35 м.
2
Кожну з цих гумок складаємо навпіл, одну на іншу накладаємо і по центру вставляємо шпильку, приколів отримані гумки до м'якої подушечці для роботи. Це може бути звичайна щільна подушка від дивана чи крісла або м'яка спинка стільця.
3
Подумки пронумеруємо гумки за годинниковою стрілкою від першої по четверту. Потім робимо так: починаючи з першої гумки кожну з них кладемо на наступну. Кінець четвертої гумки потрібно протягнути в петельку, утворену першої гумкою. Потім всі їх гарненько затягуємо. Стежимо за тим, щоб гумки у нас не м'яли. Вони повинні бути туго і акуратно затягнуті, але м'ятися і міняти свою стрічкову форму не повинні.
4
Продовжуємо плетіння з тієї ж самої послідовності, що і в кроці попередньому. Потім повторюємо знову і знову. Ми побачимо, що наша гумка для волосся як би закручується в одну і ту ж сторону. Саме так і повинно вийти. Продовжуємо плести, поки у нас не закінчиться гумка. Якщо ми захочемо для краси гумку обшити, то робити це слід саме зараз. Для цього буде потрібно зробити з смужки тканини «трубу» і протягнути його в стовпчик сплетеної гумки.
5
І останнє, що нам потрібно зробити - голкою з ниткою пришити все стирчать хвостики так, щоб гумка не розпустилася. Коли «хвостики» добре закріпляться, беремо за кінці плетений стовпчик і зшиваємо гумки по периметру, щільно їх один до одного притискаючи. Гумка для волосся готова, можемо надягати її на волосся і красуватися перед дзеркалом або додатково прикрасити.