Як відновити стілець.

Неправильне харчування призводить до погіршення травлення і застою в шлунково-кишковому тракті, відбувається застій відходів життєдіяльності. Це приносить масу неприємних відчуттів, відчувається постійна важкість у животі і болю. Нормалізувати роботу кишечника і відновити регулярність стільця можна - для цього навіть необов'язково відвідувати лікарню.
Інструкція
1
Спочатку очистіть кишечник клізмою або будь-яким сильнодіючим проносним препаратом. Оптимальним варіантом для розм'якшення і повного очищення кишечника вважається Магнезия у вигляді порошку, розчинного водою. Після цих процедур рекомендується перебувати в безпосередній близькості до туалету, ефект буває непередбачуваним і блискавичним. Якщо нічого не сталося, повторіть процедуру, але тільки на наступний день.
2
А ось тепер можете займатися регулюванням роботи кишечника. Приймайте рослинні проносні засоби або з фруктовими екстрактами - вони повинні бути м'якої дії. Поступово ваш кишечник звикне до регулярного очищенню і працюватиме як годинник. Але не захоплюйтеся - надмірне вживання проносних препаратів може і нашкодити вашому організму.
3
Вранці з'їдайте чайну ложечку оливкового масла з медом. Противно, але допомагає нормалізувати стілець. Масло підійде і соняшникова, але від оливкового більше користі. Можете запивати все гарячим чаєм. А якщо ви хочете отримати швидкий результат, подвійте дозу масла і запийте все холодною водою. І вже через 30-40 хвилин кишечник очиститься без прийому проносного.
4
Щодня з'їдайте столову ложку висівок або клітковини. Купуйте ці кошти тільки в аптеці. Намагайтеся їсти більше овочів, багатих баластними речовинами і фруктів. Добре нормалізують стілець: банани, сливи, персики, диня, яблука й абрикоси. Є їх потрібно щодня по 100-200 г, інакше результату не послідує.
5
Намагайтеся ходити в туалет в один і той же час. В крайньому випадку, коли очищення кишечника не відбувалося більше трьох днів, ставте клізму або пийте проносне. Застій в кишечнику негативно позначається на загальному самопочутті і викликає інтоксикацію всього організму.