Як зшити шубу зі штучного хутра.

У наш час існує безліч видів штучного хутра , які практично не відрізнити від натурального. Таке хутро виготовляється на трикотажній основі, тому вироби з нього зручні і легкі. До того ж шити шубу зі штучного хутра не тільки набагато дешевше, але і набагато простіше, ніж з натурального.
Вам знадобиться
  • Штучне хутро, швейні приналежності, гудзики, підкладкова тканина.
Інструкція
1
Для початку підберіть відповідний матеріал для пошиття. Якщо ви дівчина ставна, то вам краще підійде коротковорсовий хутро.
2
Побудуйте викрійку або ж візьміть будь-яку готову викрійку верхнього одягу. Бажано вибирати просту модель, з меншою кількістю деталей, без виточок на талії і на грудях.
3
перезняті викрійку промерьте по лінії стегон і грудей. Надбавка має бути як мінімум 14 см по стегнах і 18 см по грудях.
4
Важливим кроком є вибір об'єму і довжини шубки на рівні стегон. Худенькі жінки можуть вибрати будь-який обсяг, а ставним, бажано зробити полупрілеганіе. Довжина шуби ні в якому разі не повинна завершуватися на найширшому місці стегон - або вище, або нижче цього місця.
5
Розкроїте хутро в один шар. Ті деталі викрійки, що даються із згином - обов'язково добудуйте. В ідеалі повинні бути присутніми наступні деталі викрійок: 2 рукава, 2 деталі полички і 2 деталі капюшона. При розкроювання не забувайте про направлення ворсу. Якщо він спрямований в одну сторону, то всі деталі повинні бути розкладені в одну сторону - це важливо. Кроїти краще лезом. Так само можна скористатися ножицями. Але при цьому акуратно подрезайте тканину так, щоб не пошкодити ворс.
6
Змітайте все викроєні деталі зі штучного хутра , потім зшийте їх на машинці.
7
Розкроїте деталі підкладки. З'єднайте їх між собою: сточайте середній шов рукава, плечові шви і бічні. Вшитої рукав пройму.
8
Перевірте відповідність довжини хутряний частини і підкладки по низу. Зшийте між собою підкладку і основну частину. Ушийте блискавку або ж пришийте гудзики з петлями. На цьому все, шуба зі штучного хутра готова. Прекрасний вид цієї зими вам забезпечений!