Як пов'язати овал.

В в'язанні гачком нерідко зустрічаються різноманітні геометричні форми - кола, квадрати і овали , як в звичайних предметах одягу, так і в прикрасах, аксесуарах, об'єктах інтер'єру, і навіть в предметах одягу для ляльок . Якщо в'язання простого квадрата або рівного кола не представляє собою труднощів для більшості початківців майстринь, то в'язання витягнутого овалу може здатися непростим.
Інструкція
1
Для того щоб зв'язати овал, необхідно зрозуміти, з яких фігур він складається. Звичайний овал можна представити як прямокутник, з боків якого вбудовані два півкола. Ці півкола в'яжуться гачком за аналогією з звичайними рівними колами, пов'язаними з симетричними клинами.
2
Один півколо складається з декількох клинів і має центр - повітряну петлю. Простір між напівколами пров'яжіть простий прямий в'язкою, щоб сформувати прямокутник.
3
Визначте, якої довжини і ширини овал вам потрібна, а потім відніміть ширину з довжини і визначте кількість повітряних петель в основний ланцюжку, з якої ви зв'яжете пряма ділянка овалу. Ліворуч і праворуч додайте до ланцюжка по одній петлі для центральних точок напівкіл.
4
Набравши ланцюжок повітряних петель, зв'яжіть перший ряд - в другу повітряну петлю з боку гачка пров'яжіть два стовпчики без накиду, а потім в кожну наступну петлю ланцюжка, крім останньої, зв'яжіть ряд стовпчиків без накиду.
5
Дійшовши до останньої петлі, зв'яжіть три стовпчики без накиду, формуючи другий півколо. По іншій стороні ланцюжка зв'яжіть по одному стовпчику без накиду в задню полупетлю всіх петель, крім останньої. Тепер зв'яжіть стовпчик без накиду в останню полупетлю першого півкола. З'єднайте заготовку.
6
Другий ряд продовжуйте в'язати по колу, як і перший - пров'язуйте в кожен стовпчик напівкіл по два стовпчики без накиду. У кожен стовпчик прямої ділянки пров'яжіть по одному стовпчику без накиду. У третьому і наступних рядах в'яжіть в останній стовпчик кожного клину по два стовпчики без накиду.
7
В інші стовпчики в'яжіть по одному стовпчику без накиду. В клинах напівкіл кількість стовпчиків має дорівнювати номеру ряду. Також ви можете пов'язати овал стовпчиками з одним і більше накидами.