Як пов'язати ведмедя.

Іграшкові ведмедики - улюблені дитячі іграшки та популярні сувеніри для дорослих, яким радіють всі, завдяки затишку і теплу, що виходить від них. Особливою цінністю володіють іграшки, створені власними руками - такий подарунок стане незабутнім для людини, яку ви хочете порадувати. Тому ви можете спробувати пов'язати власними руками іграшкового ведмедика з м'якої бавовняної пряжі.
Вам знадобиться
  • 250 г м'якої пряжі, гачок №4, а також гудзики або штучні оченята, і холофайбер для набивання іграшки.
Інструкція
1
Зв'яжіть вісім стовпчиків без накиду на основною робочою нитки, а потім в'яжіть полотно круговими рядами.
2
У другому ряду зв'яжіть в кожну петлю по два напівстопчиком з накидом, щоб отримати 16 петель. У третьому ряду в кожну другу петлю зв'яжіть по два напівстопчиком з накидом, щоб вийшло 24 петлі. З четвертого ряду починайте в кожному ряду додавати по вісім петель.
3
З десятого ряду до вісімнадцятого в'яжіть кругові ряди без додатків, а починаючи з дев'ятнадцятого ряду, пров'язуйте разом кожну восьму і дев'яту петлі, щоб збавити їх кількість. З двадцятого ряду по двадцять восьмий в'яжіть без убавленій, а з двадцять першого ряду рівномірно зменшуйте по вісім петель в ряду. В'яжіть таким методом до тридцятого ряду. Зв'язавши тулуб, набийте його холофайбером.
4
Після тулуба зв'яжіть передні лапи. Зауважте на робочої нитки петлю і зв'яжіть в неї шість стовпчиків без накиду. З другого ряду в'яжіть вкруговую. У другому ряду пров'яжіть в кожну петлю два напівстопчиком з накидом, і далі в'яжіть по аналогії з візерунком тулуба.
5
Пров'яжіть таким способом двадцять один ряд і зв'яжіть другу лапу аналогічно першій. Набейте лапи холофайбером. Точно так само як передні лапи, зв'яжіть задні лапи до п'ятдесятого ряду. Задні лапи набийте і пришити до тулуба разом з передніми лапами.
6
Після цього зв'яжіть голову візерунком, аналогічним візерунку тулуба. Пров'яжіть 64 петлі кругової в'язкою, додаючи петлі, потім 4 см полотна зв'яжіть прямо і закінчите в'язку голови, збавляючи петлі рівномірно до верхівки. Набейте голову холофайбером і закрийте отвір. Зв'яжіть мордочку ведмедя і вуха, пришити їх до голови. Закінчите пришиванням до мордочки ведмедя очей-гудзиків. Іграшка готова.