Як зв'язати чоловічий джемпер. чоловічий пуловер регланом зв'язати від горловини.

В холодну пору року немає кращого предмета гардероба, ніж теплий і зручний светр. Чоловічий светр, пов'язаний вашими руками, буде зігрівати того, кому ви його подаруєте, в холодні зимові дні. Для в'язання чоловічого джемпера підготуйте 700 г м'якою і теплою пряжі - такої кількості достатньо для в'язання джемпера на 46-48 розмір. В'яжіть джемпер спицями потрібного діаметра.
Інструкція
1
Почніть в'язання джемпера зі спинки. Ведіть в'язання знизу вгору. Наберіть на спиці потрібну кількість петель, попередньо зв'язавши зразок і розрахувавши щільність в'язки так, щоб ширина спинки складала 50 см. Зв'яжіть гумкою 2х2 два ряди.
2
Продовжуйте в'язати гумку лицьовою стороною, пров'язуючи в кожному третьому її стовпчику другу лицьову петлю, не знімаючи першої петлі зі спиці, а потім пров'яжіть першу петлю і зніміть обидві петлі з лівої спиці.
3
Потім в'яжіть виворітний ряд гумки звичайним способом. Цей спосіб пров'язування лицьових рядів дозволить створити на гумці красиві рельєфні доріжки. Пров'яжіть гумку шириною 8 см, а потім починайте в'язати основний узор джемпера - в'яжіть квадрати з лицьових петель і чергуйте їх з квадратами «рисового» плетіння.
4
Пров'яжіть п'ять смуг однакових квадратів спинки, а потім пров'яжіть лінію реглана, в кожному особовому ряду провязав крайні петлі у вигляді двох лицьових, двох схрещених, однією виворітного петлі, а також зв'яжіть дві петлі разом виворітної петлею. Виворітний ряд в'яжіть аналогічно лицьовому. Довяжіте спинку до кінця і перенесіть відкриті петлі горловини на додаткову нитку.
5
Перед джемпера в'яжіть так само, як і спинку, до лінії реглана. Середні вісім петель перенесіть на додаткову нитку і далі в'яжіть з двох клубків, в кожному особовому ряду збавляючи петлі по лінії реглана. В лінії вирізу горловини зменшуйте петлі в кожному четвертому ряду.
6
Оформивши горловину, зв'яжіть знизу вгору рукава - почніть з манжета-гумки 2х2, шириною 8 см, а потім довяжіте рукава до кінця, збавляючи петлі на лінії реглана. Зшийте з виворітного боку по лініях реглана готові деталі джемпера трикотажним швом. Зшите виріб пропрасуйте і отпарьте.