Як пов'язати кошеня. Як пов'язати кота спицями.

Якщо вам нема чим зайняти себе у вихідний день, ви вмієте в'язати, і у вас є яскрава пряжа - порадуйте себе, своїх друзів або дітей простий і красивою іграшкою у вигляді виїзного кошеняти . Зв'язати кошеняти можна за один день, і така іграшка стане оригінальним і теплим подарунком, який буде дуже цінуватися вашими друзями або родичами.
Вам знадобиться
  • Пряжа, спиці, гачок, декоративна тасьма, гудзики, м'який матеріал для набивання кошеня, нитка з голкою, ножиці.
Інструкція
1
Наберіть на спиці потрібну кількість петель, що відповідає розміру майбутньої іграшки, і зв'яжіть простий лицьовій гладдю подовжений прямокутник.
2
Складіть прямокутник навпіл і зшийте його з двох сторін голкою і ниткою. З третього боку залиште отвір і заповніть через нього пов'язану деталь холофайбером або обрізками м'якої трикотажної тканини або пряжі.
3
Тепер виберіть красиві невеликі гудзики для очей кошеняти і пришити їх до мордочки. До гудзиків пришийте ще по одній гудзики чорного кольору і маленького розміру, щоб у кошеняти з'явилися зіниці.
4
Маленьку рожеву гудзик пришити на місце носа кошеняти . Розподіліть наповнювач всередині кошеняти і зашейте отвір в прямокутнику потайним швом. Ваша іграшка практично готова - тепер залишилося додати до неї кілька деталей.
5
Крючком зв'яжіть ланцюжок з повітряних петель потрібної довжини і акуратно пришити її по контуру мордочки до пов'язаного кошеняті. Потім ниткою відповідного кольору прошийте контури трикутних вух кошеняти і зав'яжіть з красивою тасьми бант. Пришийте бант на шию кошеняті.
6
Відріжте від мотка білої пряжі чотири однакових нитки і прикріпіть їх до мордочці іграшки з допомогою гачка. На кінцях ниток зав'яжіть вузлики. У вас вийшов кошеня з вусами.
7
Прикрасьте кошеняти квіткою або аплікацією. Якщо ви зв'яжете кошеняти великого розміру, у вас вийде декоративна інтер'єрна подушка.