Як збільшити взуття на розмір. Як уведічіть розмір взуття.

Мала взуття може зіпсувати весь день - вона натирає мозолі, і ходити в ній суцільна мука. Трохи збільшити розмір взуття можна вдома. Для цього не потрібно нічого особливого. Не варто сподіватися, що можна набагато розтягнути туфельки або чобітки - максимально на один розмір, а то й менше.
Інструкція
1
Спеціальний засіб - розтяжка, добре розтягує взуття. Її розмір збільшується приблизно на 3-10 мм, в залежності від вашого бажання і якості використовуваного засобу. Купити її можна в магазині, де є крему та інші засоби догляду за взуттям. Добре просочіть матеріал туфельок і надіньте їх на ноги. Походіть до повного випаровування розтяжки. Якщо результат не виправдав ваших очікувань, все повторіть. Не дуже добре розтягується ненатуральна шкіра, а ще гірше - замша, але спробувати все ж варто.
2
Можете скористатися водою. Набейте туфлі щільно папером або ганчірками і намочіть водою. Результат роботи безпосередньо залежить від щільності набивання. Після висихання приміряйте взуття-якщо вона розтяглася недостатньо сильно, повторюйте пророблене доти, поки не досягнете бажаного. Головне, щоб бажане можна було втілити в реальність. Взуття не вийде розтягнути більше ніж на 1 розмір.
3
Шевська майстерня прийде вам на допомогу. Сучасні технології розтяжки взуття здатні на багато що. Вам зможуть підкоригувати розмір під той, що необхідний. Робота майстра коштує в межах розумного, а взуття ви зможете забрати в цей же день або на наступний. Все залежить від ступеня зайнятості взуттьовика та процесу обробки матеріалу.