Як зв'язати літери.

В'язання може придатися вам щоб створювати аплікації і різні прикраси, які роблять ваші речі неповторними та оригінальними. У техніці в'язання гачком дуже просто зв'язати літери алфавіту - такими буквами ви зможете прикрасити домашнє свято, а зв'язавши маленькі літери , ви зробите незвичайну аплікацію на одязі своєї дитини.
Інструкція
1
Спробуйте вивчити в'язання на будь-який з букв алфавіту - наприклад, на букві «Ф». Для зручності в'яжіть букву так, щоб її готовий розмір дорівнював близько 20 см у висоту. Все літери в'яжуться звичайними стовпчиками з накидом або без накиду, якими обв'язується ланцюжок з повітряних петель. Наберіть ланцюжок з 45 повітряних петель і додатково наберіть петлю підйому.
2
Зв'яжіть вільну і акуратну ланцюжок, а потім пров'яжіть десять рядів рівних стовпчиків без накиду. В кінці кожного ряду пров'язуйте повітряну петлю підйому. Ображати нитку і закріпіть її. У вас вийшла в'язана смуга - основа однієї літери .
3
Для того щоб надати букві потрібні обриси (наприклад, обриси літери «Ф»), на 22 петлі від верхнього краю основний смужки пров'яжіть ланцюжок з тридцяти повітряних петель. Від верхнього краю основний смужки відрахуйте п'ять-шість петель, і закріпіть на обраної зашморгу вашу ланцюжок з'єднувальним напівстопчиком, утворивши напівкруглу форму одного боку вашої літери .
4
В кінці кожного ряду пров'язуйте сполучну повітряну петлю і начнает обв'язувати ланцюжок по зовнішньому краю. Спочатку зв'яжіть десять стовпчиків без накиду, потім три стовпчики з накидом, потім один стовпчик-рогатку, два стовпчики з накидом, одну рогатку, три стовпчики з накидом і десять стовпчиків без накиду.
5
Переходьте на другий ряд в'язання - зв'яжіть дев'ять стовпчиків без накиду, один стовпчик з накидом, дванадцять рогаток, один стовпчик з накидом і дев'ять - без накиду. Продовжуйте в'язати, поки не пров'яжете шість акуратних рядів, формують один півколо літери «Ф».
6
Потім аналогічно першому півколу зв'яжіть другий, на протилежній стороні вашої смуги підстави. Обв'яжіть букву по контуру стовпчиками без накиду контрастною ниткою.