Як пов'язати ангелика.

Різдво - світле і радісне свято для більшості людей, і не дивно, що багато в цей день намагаються порадувати своїх близьких приємними подарунками, демонструючи свою увагу і турботу. Кращим подарунком, як відомо, є подарунок, зроблений власними руками і відповідний темі свята. На різдво таким подарунком може стати в'язаний вручну янголятко - такий янголятко стане пам'ятним сувеніром для будь-якої сім'ї.
Інструкція
1
Підготуйте тонку пряжу бежевого, білого і жовтого кольорів, а також різнокольорові нитки муліне, гачки різних розмірів, шпильку, клей ПВА і м'який наповнювач для ляльки.
2
Окремо, слідуючи схемам, зв'яжіть з пряжі потрібного кольору голову з шиєю, тулуб, руки і ноги ляльки. При бажанні довяжіте дрібніші деталі - пальці і ніс. Голову в'яжіть круговим в'язанням, збавляючи петлі і зменшуючи кількість стовпчиків у напрямку до шиї.
3
тулуб не довязивайте до кінця - в середині в'язання вставте в нього дротяний каркас і набийте тулуб м'яким наповнювачем. Довяжіте тулуб, збавляючи петлі у напрямку до шиї. В в'язанні ніг ляльки акуратно пров'яжіть стопу і п'яту.
4
Набейте голову янголятка наповнювачем і зробіть йому зачіску з ниток жовтого кольору, пришивши пряжу до голови тамбурним швом вручну. Пришийте до обличчя ніс, вишийте обличчя червоною і чорною нитками муліне. Надіньте на дротяний каркас, що стирчить з тіла, руки і ноги, і пришити їх потайним швом до тулуба.
5
Потім зробіть викрійку одягу для ляльки і зв'яжіть їй сукню з ажурних мотивів. До кожного ажурному мотиву пришивайте блискучу намистинку.
6
Для того щоб зробити ангелика крила, виготовте дротяний каркас і обв'яжіть його білою пряжею стовпчиками без накиду. Також дріт можна просто обмотати білою ниткою. На шпильці пров'яжіть гачком ажурні узори, що нагадують черепашку, і заповніть цими в'язаними візерунками каркас крил.
7
Нарешті, зв'яжіть ангелочку німб - для цього зв'яжіть красиву тасьму з двадцяти восьми витягнутих петель. На кожен фрагмент тасьми пришийте бісер. Тасьму накрахмальте, щоб вона тримала форму, замкніть її в коло і зміцните над головою ангела.