Як шити петлі.

Практично жоден предмет одягу не обходиться без застібки. Поряд з більш сучасними застібками-блискавками, зберігають свою актуальність і прості гудзики. Якщо ви займаєтеся шиттям, то так чи інакше стикаєтеся з необхідністю пришивати на одяг гудзики, а значить, і з необхідністю шити для гудзиків петлі і обметувати їх за всіма правилами.
Інструкція
1
Визначте довжину петлі, додаючи товщину гудзики до її діаметра. Розкладіть зшиту річ на столі і акуратно розмітьте на ній місця розташування майбутніх петель. Розташовуйте петлі по краю борта.
2
Відстань між петлями може бути різним, воно залежить від того, що саме ви шиєте, і який розмір гудзиків, які ви пришиваєте. Найпростіше робити обметние петлі для легких речей. Прокладіть петлі паралельно розмітці, стежачи за тим, щоб тканина не розтягувалася.
3
Проріжте петлі по намітки, склавши тканину вдвічі, і за допомогою обкидні стібків вручну обмітайте петлю. Повторно обмітайте петлі товстою ниткою обметочний стібком, перекриваючи перший шар стібків. Використовуйте тонку і коротку гладку голку. Закріпіть обметку, зробивши два-три перпендикулярних розрізу стібка. Закріплюють стібки повинні стягнути їх краю.
4
Також ви можете обмітати петлі на швейній машинці, використовуючи шов "зигзаг" з найбільш маленькій довжиною стібка. В налаштуваннях швейної машинки встановіть довжину стібка, близьку до нуля. По черзі обметують обидві сторони петлі, і не забувайте робити закріплюють стібки, перпендикулярні основної лінії обметки.
5
Для ручного закріплення стібків залишайте з кожного боку петлі після обметки хвостики ниток по 15 см довжиною, а потім всуньте ці хвостики в голку і витягніть їх на виворітну сторону. Під стібком зигзага закріпіть нитки.