Як зменшити завантаження процесора. зменшити завантаженість процесора utorrent.

Щоб зменшити завантаження процесора, в першу чергу треба з'ясувати, які процеси споживають багато обчислювальної потужності. А після цього або вивантажити непотрібний процес з пам'яті, або прибрати програму з автозавантаження.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, диспетчер задач, програма для дефрагментації.
Інструкція
1
Спочатку викличте диспетчер задач операційної системи windows. Потім натисніть на вкладку процеси і подивіться, які саме об'єкти споживають багато процесорної потужності. Якщо це потрібна програма, то не чіпайте. Шукайте ті процеси, які вам не потрібні. Тільки попередньо з'ясуйте, навіщо потрібен цей процес. Просто зайдіть в пошукову систему і почитайте його опис. Таким чином, ви зможете прибрати з системи непотрібні процеси, що збільшують завантаження процесора.
2
Потім введіть у вікні виконати слово msconfig. Перейдіть у вкладку автозагрузка. Приберіть всі зайві програми, які вам не потрібні. Адже вони запускаються разом з windows і можуть істотно гальмувати роботу системи. Можете прибрати всі програми, це не завадить роботі операційної системи. Залиште тільки антивірус.
3
Після виконання цих дій подивіться на результат. Завантаження процесора можете подивитися в диспетчері завдань у вкладці швидкодію. Якщо цього недостатньо, слід провести дефрагментацію дисків. Занадто фрагментовані файли уповільнюють не тільки читання і роботу програм, але і віднімають значну частину продуктивності процесора. Якщо не хочете проводити дефрагментацію всього вінчестера, то зробіть це на системному диску (де встановлена windows). Це допоможе зняти частину навантаження з процесора.
4
Проведіть очистку операційної системи від тимчасових файлів. Використовуйте програму Ccleaner. В деяких випадках вона звільняє кілька десятків гігабайт місця. У ній передбачена ще функція очищення реєстру. Проведіть цю операцію, і ви отримаєте не тільки більше вільного місця, а й зменшите завантаження процесора.
Корисна порада
Якщо всі ці дії допомогли, але ігри працюють повільно, то поновіть DirectX. Цей компонент призначений для ефективного управління пристроями комп'ютера в іграх. За допомогою DirectX ігри можуть безпосередньо використовувати всю обчислювальну потужність комп'ютера. В цьому випадку операційна система більше не виступає посередником і не збільшує завантаження процесора.