Як вирощувати гербери.

Гербери - багаторічна рослина з ефектними квітками багатогранної палітри окраса. Даний вид родом з Південної Африки, ростуть гербери в теплих країнах, на відкритому грунті. Також їх вирощують в теплицях, оранжереях і квартирах, використовуючи основні правила по догляду.
Інструкція
1
Світло. Гербери - світлолюбні рослини, тому їх вирощують в теплом, сонячному місці, з хорошою вентиляцією повітря. Дані умови також важливі для профілактики боротьби з шкідниками та грибковими захворюваннями.
2
Полів.Как і багато інших рослин, гербери потребують регулярного, але помірному поливі. Застій вологи, надмірний полив, послаблює імунітет даного виду, що призводить до різних захворювань. Вода не в якому разі не повинна потрапляти на листя і розетку рослини. Бажано полив виробляти через піддон.
3
Температурний режім.Оптімальная температура ґрунту і повітря - 20-25 градусів. В таких умовах рослина себе почуває комфортно і добре розвивається. Якщо знизити температуру повітря до 10-15 градусів і зменшити полив, гербери перейдуть в стан спокою і перестануть цвісти, що необхідно для рослини як мінімум 1 раз на рік.
4
Размноженіе.Особо цінні сорти гербери розмножують діленням куща. Відбувається це в весняний період, у віці 2-3 років. На кожній деленке залишають по 2-3 точки росту. Необхідно 10-12 місяців на укорінення деленок до періоду цвітіння. Також гербери розмножують і за допомогою насіння. Висадка відбувається навесні, в стійку, теплу погоду.
5
Грунт. Гербери воліють помірно кислий грунт. Найбільш відповідний субстрат - листова земля, перегній і дернова земля (в пропорції 1: 1: 2), з додаванням піску.
6
Удобренія.Рекомендуется використовувати різні види рідких мінеральних добрив. Придбати їх можна в спеціалізованих магазинах. Гербери особливо потребують добривах в період активної вегетації, це сприяє рясному цвітінню і поліпшенню росту рослини.