Як зробити красиве графіті.

Мистецтво буває різним - одним творам мистецтва саме місце в музеї, а іншим - на вулиці. Вулична живопис носить назву « графіті », а художники називаються графіті стами або райтерами. Сьогодні графіті - це популярне захоплення серед молоді, і багато хто мріє навчитися створювати яскраві і красиві малюнки на стінах міських будинків. Навчитися малювати графіті може кожен, доклавши трохи зусиль.
Інструкція
1
Починаючи вчитися, не ставте перед собою завдання відразу створити складне і красиве полотно. Для початку навчіться малювати прості речі - наприклад, красиво ставити власний підпис або тег. Потім переходьте до вивчення техніки малювання площинних малюнків. І тільки після цього пробуйте промальовувати тривимірні зображення.
2
Експериментуйте з фарбами, коли ваша техніка вже підніметься до певного рівня. На першому етапі навчання малюйте графіті на папері олівцем. Теги малюйте однотонної фарбою з балончика або простим чорним маркером для графіті .
3
Придумав ескіз чорно-білого графіті , починайте експериментувати з його розфарбуванням - придумуйте цікаві поєднання кольорів, пробуйте спочатку розфарбовувати ескіз, а потім переносити його на стіну.
4
Для зручності малювання на перших порах ви можете використовувати спеціальні картонні трафарети. Використовуйте трафарети як цілісних зображень, так і окремих фрагментів малюнка - окружностей, ламаних ліній, прямих ліній і так далі.
5
Для того щоб уникнути проблем з законом, ніколи не малюйте в громадських місцях - вибирайте для своєї творчості занедбані і глухі місця, де є зручні для малювання стіни і огорожі. Залежно від того, яка фактура буде біля стіни, на якій ви захочете малювати, визначте, чи потрібно її гарантувати.
6
Пориста кам'яна стіна вимагає грунтовки, щоб не вбирати занадто велика кількість фарби.
7
Купуючи фарбу, не економте на ній - від якості балончиків з фарбою залежить, наскільки гарними вийдуть ваші малюнки. Хороша фарба не буде змиватися під дощем, чи не буде підтікати, і збереже надовго яскраві відтінки вашого графіті .