Як вирізати звук з фільму.

Людям часто не вистачає часу на те, щоб прочитати улюблену книгу або подивитися цікавий фільм. Велику частину часу вони проводять на роботі, в транспорті, в дорозі, і далеко не всі мають можливість спокійно подивитися кіно, коли їм цього захочеться. Альтернативою звичайним книгам для зайнятих людей сьогодні є аудіо-книги, а альтернативою фільму може стати звук з фільму, записаний на плеєр в форматі MP3.
Інструкція
1
Ви зможете за короткий час витягти звук овую доріжку з будь-якого відеофайлу, якщо скористаєтеся спеціальною програмою FreeVideoMP3Converter. Ця програма універсальна, підтримує більшість відео-форматів, не займає багато місця на комп'ютері і не вимагає оплати і реєстрації.
2
Знайдіть в інтернеті і скачайте дистрибутив програми, а потім розархівуйте його та запустіть інсталяцію. Виконуйте команди інсталятора, поки програма встановиться на комп'ютер. Після закінчення установки запустіть програму. Відкриється головне вікно, в якому ви побачите команду «Extract audio from video file» («Витягнути аудіо з відео-файлу»).
3
Натисніть «Продовжити» і при необхідності встановіть додаткові плагіни, які поліпшать якість звук а на виході після конвертації.
4
У який з'явився далі вікні виберіть безпосередньо сам відео-файл, з якого ви хочете витягти звук (Input video file or URL), а також вкажіть шлях до папки, в яку потрібно буде зберегти готовий MP3-файл (Output file).
5
В пункті Presets встановіть підходяще якість звук а, від якого залежатиме обсяг готового файлу. Натисніть Convert. Через деякий час конвертація буде завершена, і ви зможете прослухати звук овую доріжку з відео.
Сьогодні, завдяки постійному здешевленню і збільшенню ємності цифрових накопичувачів, практично будь-який користувач може дозволити собі зберігання колекції відео на персональному комп'ютері. Можливість в будь-який момент переглянути або прослухати вподобані фрагменти фільмів, воістину чудова. Але як бути, якщо хочеться слухати музичні уривки не тільки на персональному комп'ютері, але і на улюбленому mp3-плеєрі? Немає проблем! Потрібно тільки вирізати звукову доріжку з фільму і завантажити її в мобільний пристрій.
Вам знадобиться
  • - безкоштовно розповсюджується програма для обробки відео VirtualDub 1.9.9 (доступна для завантаження на virtualdub.org).
Інструкція
1
Відкрийте фільм в редакторі відео VirtualDub. Це можна зробити за допомогою перетягування потрібного файлу у вікно програми з провідника або файлового менеджера, а також шляхом його вибору в діалозі "Open video file". Для відображення діалогу вибору файлу натисніть клавіші Ctrl + O, або скористайтеся пунктами "File" і "Open video file ..." головного меню.
2
Встановіть кордону виділення фрагмента відео, з якого необхідно зберегти аудіо дані. Перемістіть повзунок, розташований в нижній частині вікна програми, так, щоб на панелі перегляду вихідного відео відобразився перший кадр потрібного фрагмента. Натисніть клавішу "Home" або виберіть у меню пункти "Edit" і "Set selection start". Під ползунком виникне відмітка, яка вказує початок виделенія.Установіте кінець виділення відео. Для цього перемістіть повзунок на кінцевий кадр фрагмента. Натисніть кнопку "End", або клацніть по пунктах меню "Edit" і "Set selection end". В області ползунка відобразитися виделеніе.Ползунок можна переміщати мишею, за допомогою кнопок управління, розташованих під ним або за допомогою команд меню "Go".
3
Увімкніть режим обробки звукового потоку. Виберіть пункт "Audio" в головному меню, а потім відзначте пункт "Full processing mode".
4
Вкажіть кодировщик та опції стиснення звукового потоку. Послідовно виберіть у меню пункти "Audio" і "Compression ...". У лівому списку відображеного діалогу "Select audio compression" виберіть один із встановлених кодеків. В правому списку відобразиться перелік форматів стиснення даних, підтримуваних кодеком. Виділіть бажаний формат. Натисніть кнопку "OK".
5
Збережіть звукову доріжку з фільму в файл. В головному меню виберіть пункти "File" і "Save WAV ...". Буде відображений діалог збереження. Вкажіть в ньому цільової каталог та ім'я файлу. Натисніть кнопку "Зберегти". Дочекайтеся завершення процесу запису даних на диск.
Зверніть увагу
Вибір відмінною від оригінальної частоти дискретизації звуку змінить темп його відтворення при програванні результуючого файлу.
Корисна порада
Якщо вас влаштовує метод, частота дискретизації і метод стиснення звукової доріжки у фільмі, встановіть режим безпосереднього копіювання даних перед її збереженням. Це можна зробити, встановивши позначку на пункті "Direct stream copy" меню "Audio".