Як додати плагін в Фотошоп.

Фотошоп відкриває великі можливості в редагуванні фотографій перед тими, хто вміє в ньому працювати, але ще більше можливостей ви побачите, якщо встановите в Фотошоп додаткові плагіни, які відображаються в меню фільтрів і дозволяють ще цікавіше і якісніше обробляти зображення і наділяти його новими візуальними ефектами.
Інструкція
1
Найрізноманітніші плагіни ви можете знайти у вільному доступі в інтернеті. Вони мають формат .8bf. Знайдіть ті фільтри і плагіни, які вам знадобляться, і які необхідні вам для повноцінної обробки зображень, і після закачки кожного плагіна такого формату, вам необхідно помістити файли у відповідний каталог - C://Program Files/Adobe/Adobe Photoshop/Plug-Ins/Filters. Скопіюйте до папки один або декілька закачаних плагінів.
2
Запустіть Adobe Photoshop. Якщо плагіни були розміщені в правильній папці, програма при запуску автоматично визначає нові фільтри і доповнює список вже наявних фільтрів у відповідному пункті меню.
3
Для того щоб запустити потрібний плагін і застосувати його до зображення, відкрийте будь-яку картинку або фотографію, над якою ви хочете поекспериментувати і випробувати дію нового фільтра, і потім в головному меню у верхній частині основного вікна програми виберіть вкладку Filter.
4
Ви побачите серед наявних раніше фільтрів нові рядки - це будуть або окремі фільтри, або ціла група, яку можна розгорнути в підрозділ і вибрати з групи потрібний фільтр. Застосуйте фільтр до зображення.
5
Якщо потім вам потрібно буде повторно використовувати той же самий плагін на фотографію, натисніть комбінацію клавіш Ctrl + F, щоб вибрати останній використаний фільтр. Якщо ви відкриєте меню фільтрів, в першому рядку меню ви побачите останній використаний фільтр, і, клікнувши на нього, ви застосуєте його повторно.