Як відновити пошкоджені фотографії.

У кожній родині знайдуться пам'ятні плівкові фотографії , які часом існують в єдиному екземплярі і передаються з покоління в покоління. На відміну від цифрових фотознімків, такі фотографії незмінно зношуються з часом, і якщо фотографія дуже стара, її якість залишає бажати кращого: зображення вицвітає, на поверхні фотографії з'являються тріщини і плями, нерідко фотографії рвуться.
Інструкція
1
Ви можете відреставрувати фотографію засобами Adobe Photoshop, і потім зберегти її в цифровому варіанті на довгі роки. Відскануйте фотографію в хорошому дозволі і потім відкрийте в Фотошопі відскановане зображення.
2
Переведіть фотографію з кольорового режиму RGB в режим Grayscale, щоб помітити найбільш пошкоджені ділянки знімка.
3
Збільште масштаб фотографії , клікнувши на значок лупи на панелі інструментів або вибравши поєднання клавіш Ctrl +. Усунете помітні дрібні дефекти фотографії за допомогою інструментів Healing Brush, Spot Healing Brush і Clone Stamp.
4
В останньому випадку клікніть на неушкоджений ділянку фотографії , який ви хочете використовувати для закриття пошкодженої ділянки, із затиснутою клавішею Alt. Потім встановіть потрібний розмір кисті і обробіть пошкоджену ділянку з пензлем, на якій був скопійований один з ділянок фотографії .
5
На зовсім дрібні дефекти клікайте точкової відновлювальної пензлем. Використовуючи Clone Stamp, намагайтеся копіювати ділянки з тією ж текстурою, яку мають пошкоджені області, щоб ретуш була непомітною.
6
В меню Image відкрийте розділ Levels і додайте фотографії більше контрастності. Тепер виберіть на панелі інструментів опції Burn і Dodge і застосуєте кожен з інструментів до тих фрагментам фотографії та особам зображених людей, які потрібно затемнити або освітлити.
7
Обріжте рвані краї фотографії і збільште її різкість, використовуючи фільтр Smart Sharpen. Переведіть фотографію назад в кольоровий режим і за допомогою опції Color Balance надайте фотографії певний колірний відтінок. При необхідності створіть на фотографії рамку.
Зверніть увагу
Picture Doctor - це програма для відновлення JPEG файлів. Вона підтримує формати JPEG і Adobe Photoshop ® PSD. Програма відновлює пошкоджені фото і зберігає їх у форматі BMP. Ваші фотографії пошкоджені? Picture Doctor допоможе вам відновити їх!
Корисна порада
Art Plus Digital Photo Recovery tool допомагає відновити втрачені зображення, відео та музичні файли з пошкоджених або випадково відформатованих карт пам'яті для цифрового фотоапарата або мобільного телефону. Вона може читати карти пам'яті всіх наявних в даний час на ринку типів і відновити всі популярні фото, відео та аудіо формати.