Як використовувати плагіни для фотошопа.

Якщо ви вже почали освоювати Фотошоп, ви знаєте, що в ньому є маса різних фільтрів і плагінів для обробки та оптимізації фотографій. Все плагіни знаходяться в меню Filter, і початківцям користувачам їх кількість може здатися страшним. Проте, розібратися в плагінах Фотошопа і в їх призначенні не так важко, як це може здатися не перший погляд.
Інструкція
1
Все плагіни редактора поділені на групи в залежності від того, для чого вони використовуються. При необхідності ви можете скачати з інтернету будь-який новий плагін і встановити його в Фотошоп, скопіювавши у відповідну папку головного каталогу програми.
2
Одна із зручних і часто використовуваних груп фільтрів - це фільтри, які посилюють різкість зображення. Якщо ви хочете зробити розмиту фотографію більш чіткої і поліпшити її якість, використовуйте для цього фільтри групи Sharpen. Простий фільтр Sharpen відрізняється від Sharpen More інтенсивністю впливу на фотографію.
3
Також ви можете використовувати фільтр Sharpen Edges, який збільшує контрастність кордонів зображення, і фільтр Unsharp Mask, що дозволяє швидко і якісно посилити чіткість фотографій.
4
Також часто використовуються фільтри для розмиття зображень - фільтри групи Blur. Для того щоб просто розмити фотографію, використовуйте фільтр Blur і Gaussian Blur, в якому можна налаштовувати радіус розмиття.
5
За допомогою фільтра Radial Blur ви зможете надати фотографії цікавий обертовий ефект. У фільтрі Smart Blur ви зможете детально налаштувати рівень розмиття для певних фрагментів фотографії. Використовуйте фільтр Motion Blur, якщо хочете зімітувати ефект рухомого об'єкту на фото.
6
Крім фотографічних, в Фотошопі є і художні фільтри, які роблять фотографію більш абстрактною і нагадує комп'ютерну графіку. Серед художніх фільтрів (група Artistic) ви можете використовувати Colored Pencil, щоб створити ефект мальованого зображення, фільтр Dry Brush, що імітує малюнок сухий пензлем, і багато інших художні фільтри, які можна детально налаштувати у відповідній галереї.
7
Ви можете надати фотографії ефект чорно-білого олівцем малюнка, фрески, мозаїки, малюнка пастеллю, пластикового рельєфу, і так далі. Також для художніх цілей ви можете використовувати фільтри групи Brush Strokes і Sketch.
8
Для спотворення фотографії або деяких її областей використовуйте фільтри групи Distort, а для стилізації і додання зображенню різноманітних ефектів використовуйте фільтри групи Stylize.