Як вирізати об'єкт на фотографії.

Не тільки дизайнерам доводиться працювати із зображеннями. Так, наприклад, іноді потрібно вирізати з фотографії будь-якої об'єкт. Розглянемо вирізку елемента із фото в трьох найбільш відомих редакторах зображень.
Вам знадобиться
  • Графічний редактор
Інструкція
1
Microsoft Paint. Для обраної фотографії з каменем підійде інструмент «виділення довільної області». Вибіріте його (крок 1 на рис. * Вставити *) і, затиснувши ліву кнопку миші, обводьте об'єкт. Виглядати це буде так, як в кроці 2. Коли лінія буде замкнута, при відпущеної кнопці миші виділення прийме вигляд прямокутника (крок 3). Не варто лякатися - виділений кривою лінією фрагмент залишиться колишнім. Далі можна скопіювати або вирізати фрагмент в буфер обміну або видалити. Для цього можна натиснути правою кнопкою по виділеній ділянці зображення і вибрати відповідну дію (копіювати, вставити або очистити). Також можна клікнути розділ меню «правка» і вибрати потрібну дію там. Або скористатися комбінаціями клавіш Ctrl + C (копіювати), Ctrl + X (вирізати) та Del (видалити). Фотографія після вирізання або видалення фрагмента виглядатиме як на 4-му прикладі.
2
MS PhotoEditor. Цей графічний редактор, поставляющийся з пакетом MS Office, може виділяти тільки прямокутну область. Для цього потрібно відкрити зображення і клікнути по інструменту «вибір» (виділено на 1-му прикладі малюнка * вставити *). Далі, затиснувши ліву кнопку миші, потрібно виділити необхідний ділянку фото (крок 2). Після відпускання кнопки виділення прийме вигляд, показаний на прикладі №3. На цьому етапі можна змінити розміри виділеної області. Для цього потрібно зрушувати квадрати на лінії в потрібному напрямку. Дії з виділенням такі ж, як і в Paint.
3
Adobe Photoshop. Цей редактор має куди більші можливості по роботі з зображеннями. Тільки інструментів для виділення довільних областей мається три. Вони, як і всі інші інструменти, класифіковані і включаються кліком правої кнопки на комірці з чинним інструментом. Права кнопка викликає доступні варіанти, а лівою включається потрібний. В Фотошопі для довільного виділення є три інструменти: ласо (приклад 1 на рис. * Вставити *), цей інструмент аналогічний такому ж в Paint; прямолінійне ласо (приклад 2) - послідовно, кліками лівої кнопки миші по контуру об'єкт а, прямими лініями виділяє потрібну область. Третій інструмент - магнітне ласо (приклад 3). Воно дозволяє автоматично виділяти об'єкт и по межі квітів. Першим кліком встановлюється початкова точка «траєкторії», наступними - додаткові точки (для більшої надійності). Для завершення виділення, як і в інших випадках, потрібно замкнути лінію виділення і ще раз натиснути ліву кнопку.По закінченні виділення можна скористатися тими ж засобами, що і у інших редакторів. На прикладі 4 показано меню, яке викликається кліком правої кнопки по виділенню.
Створення та редагування зображень в Microsoft Paint здійснюється за допомогою стандартного набору інструментів, в який входить можливість вирізати певну ділянку картинки. Це необхідно для перенесення об'єкта з однієї частини малюнка в інший або копіювання його в буфер обміну і подальшої вставки в другій файл Paint.
Інструкція
1
Для того щоб вирізати будь-який об'єкт в Paint, його необхідно спочатку виділити. Для цього використовується кнопка з відповідною назвою, знизу якої знаходиться чорний трикутничок, що відкриває список налаштувань. Область виділення може бути двох видів: прямокутна і довільна. Остання придасться тоді, коли частина малюнка щільно оточена іншими об'єктами, які не повинні потрапити в область, що виділяється. У параметрах можна вибрати рядок «Виділити все» - в цьому випадку буде скопійовано зображення цілком. Цю команду замінює натискання на клавіатурі кнопок Ctrl + А. У подальшому малюнок можна вставити в інший, попередньо стиснувши і зробивши частиною колажу.
2
Натиснувши на кнопку виділення, потрібно поставити курсор на кордоні обрізання і, утримуючи ліву кнопку миші, обвести контур об'єкта. Зробивши повний оборот навколо нього, кнопку миші відпускають. Проведений контур зникає, поступаючись місцем широкому прямокутника з пунктирними сторонами. Далі необхідно поставити курсор в межах цього прямокутника, натиснути праву кнопку миші і вибрати в контекстному меню рядок «Вирізати». Зліва на панелі завдань є така ж команда, що позначає аналогічну дію.
3
Вирізавши об'єкт, користувач отримає порожню білу область, яку пізніше необхідно буде залити фоном або заповнити іншим малюнком, якщо файл ще потрібен і не підлягає відправці в корзину. Надалі вирізану частину картинки можна вставити, причому як в те ж зображення, так і в окремо відкритий файл Paint. Саме так за допомогою графічного редактора робляться колажі або один малюнок комплектується деталями з іншого, наприклад, при перенесенні особи однієї людини на зовсім іншу фотографію.
4
В параметрах виділення, що відкриваються при натисканні стрілочки знизу від «Виділити», є рядок «Прозоре виділення». Поставивши навпроти неї галочку, користувач, переміщаючи проведений контур з перебувають усередині об'єктом, вставляє не всю відділену лінією область, а лише розташовану всередині фігуру. Єдина умова - це чистий білий фон. Якщо контур торкнеться хоча б край іншого об'єкта, то таке «прозоре» переміщення не вдасться. Виділяти можна як прямокутником, так і довільної лінією. Якщо об'єкти розташовані на однорідному фоні іншого кольору, його можна змінити на білий, а після вирізання і вставки в іншому місці знову поміняти на кольоровий.