Як вставити фото в костюм.

В інтернеті можна знайти чимало цікавих і гарних шаблонів для Фотошопа , з якими ви можете поєднати будь-яку зі своїх фотографій. Шаблони дозволяють побачити себе в будь-якій ролі і приміряти будь костюм, а також шаблони є поширеним і оригінальним способом оформлення дитячих фотографій. Таке зображення стане відмінною прикрасою для вітальної листівки та домашньої фотокниги. Поєднати готовий шаблон костюм а зі своєю фотографією неважко.
Інструкція
1
Для цього відкрийте потрібний шаблон в форматі PSD в Фотошопі. Також відкрийте фотографію, на якій ваше обличчя або особа вашої дитини знаходиться в правильному ракурсі по відношенню до ракурсу костюм а в шаблоні.
2
Збільште для зручності масштаб фотографії і видаліть з неї все зайве, залишивши тільки голову - для цього використовуйте будь-який інструмент виділення (Lasso Tool, Pen Tool або Eraser Tool). Намагайтеся повторити всі контури голови і шиї, використовуючи для їх обробки дрібну і чітку кисть.
3
підчистити фотографію, залишивши тільки голову і шию, і потім виділіть отриману область і скопіюйте її (Ctrl + C). Для виділення використовуйте опцію Magic Wand - клікніть по фонової області навколо портрета і потім видаліть виділений фон. Інвертуйте виділення і скопіюйте портрет. Вставте скопійований портрет в файл шаблону, щоб портрет опинився на новому шарі (Ctrl + V).
4
За допомогою інструменту переміщення та опції Transform змініть положення і розмір портрета, щоб він був пропорційним шаблоном костюм а і відповідав костюм у і головному убору за розміром. Застосуйте зміни, а потім зменшіть прозорість шару з портретом до 60%.
5
Потім збільште масштаб і за допомогою дрібного ластику акуратно підчистити краю фотографії, щоб зробити готове зображення більш якісним. Поверніть прозорість шару до значення 100%, а потім проведіть корекцію кольору і обробіть краю портрета інструментом Smudge, щоб трохи розмити чіткі краї. Об'єднайте шари. Шаблон з фотографією готовий.