Як вибрати штори для вітальні.

В вітальні протікає життя всіх членів родини, тому при виборі штор потрібно піти на компроміс і знайти нейтральний варіант, який доведеться кожному до душі. Перш ніж вибрати штори для вітальні , потрібно запам'ятати, що цій кімнаті притаманний затишок і дружня атмосфера. Врахуйте цей факт і співвіднесіть ваші бажання з загальним інтер'єром приміщення.
Інструкція
1
Визначтеся з колірною палітрою відтінків. Виберіть основний колір, і вже керуючись ним, підбирайте підходящі півтони і відтінки. Якщо метою варто зробити штори яскравим елементом інтер'єру, що звертають на себе увагу, віддайте перевагу насиченим і яскравим кольорам. Для інтер'єру в стилі мінімалізму і хай-тек підійдуть нейтральні ненав'язливі кольору, тканина повинна мати просту і ніжну фактуру.
2
Вибрати штори для вітальні потрібно, виходячи з їх основної функції. Вирішіть для себе, що ви хочете: щільні фіранки, що захищають від світла і сторонніх очей, або легкі і невагомі штори, через які кімната буде наповнюватися теплом і променями сонця.
3
Розрахуйте необхідну довжину і ширину штор, на якій висоті ви хочете їх розташувати по відношенню до підлоги, скільки ярусів хочете бачити.
4
Визначте кількість освітлення в кімнаті. Щоб вітальню наповнили світлом промені сонця, виберіть тонкі фіранки. Якщо в планах зробити її більш затишною, використовуйте важкі щільні матеріали. Вибираючи фактуру штор, подумайте заздалегідь, як вони будуть виглядати при денному та вечірньому освітленні.
5
Підберіть відповідний під ваш інтер'єр дизайн. Найпростіший варіант: 4 частини штор, що прикріплюються на карниз за допомогою кілець. Його використовують для тканин середньої тяжкості, світлих тонів. Приховати механізм кріплення штор можна за допомогою красивого карниза. Для створення ефекту легкості і простору в вітальні використовуйте напівпрозорі тканини. Цікавим дизайнерським рішенням є спосіб кріплення штор прямо під стелею. Вони візуально збільшують висоту стель і загальну площу вітальні .
6
Комбінуйте між собою кілька фіранок для різноманітності інтер'єру кімнати. Під щільні важкі штори можна повісити легкі і хвилясті, крізь які днем проникатиме світло.