Як відрізнити хвилястих папуг. Як назвати морську свинку дівчинка.

Хвилястий папуга - яскрава мініатюрна птах. Вибираючи його в свої домашні вихованці, ми звертаємо увагу не тільки на колір і красу оперення, але і на підлогу птаха. Існує кілька ознак, за якими можна дізнатися хто перед нами - самець або самка!
Інструкція
1
Зверніть увагу на надклювную восковіца хвилястого папужки - визначити стать вихованця можна по її кольору. Восковица - це кожістое освіту в верхній частині дзьоба птіци.Взрослие самці мають восковіца насиченого синього кольору (див. - Фотографію) .Взрослие самочки хвилястих папуг мають яскраве коричневу восковіцу.Виясніть підлогу молодого папужку складніше. У віці від 40 до 120 днів восковица самців має світлий рожево-фіолетовий відтінок, а самочок - дуже світлий білувато-блакитний або білувато-бежевий відтінок з білою облямівкою навколо ніздрів.
2
Поспостерігайте за поведінкою вашого домашнього папугу. Самки більш спокійні, ніж самці. Самочки хвилястих папуг дуже люблять порядок - можуть викидати з клітки те, що вважають лішнім.Самци активніше: люблять цвірінькати, стрибати, шуміти і всіляко залучати до себе увагу. Вони більш цікаві і більш здатні до звуконаслідування. Якщо займатися з папугою-самцем регулярно - поступово він вивчить слова і заговорить. Однак не варто визначати звуконаслідувальні здатності самочок, як нульові - при проявленому завзятості господарів самка хвилястого папугу може вивчити кілька слів.
3
Зверніться за порадою до разводчікі, якщо ви маєте намір завести у себе вдома пару хвилястих папужок різної статі. Професіонал допоможе у виборі молодих різностатевих птахів. Купуйте папужок на спеціалізованих ринках - в магазинах птиці з більшою ймовірністю можуть бути хворі.