Як підібрати циркуляційні насоси.

Циркуляційні насоси встановлюються для примусової циркуляції системи опалення, що дозволяє прогріти великий обсяг труб за короткий проміжок часу. В будинках площею більше 100 м2 опалювальна система без застосування насосів не прогріється або буде прогріватися дуже повільно. Щоб вибрати насос потрібної потужності потрібно залучити фахівців для точного розрахунку параметрів опалювальної системи. Можна спробувати самостійно вникнути у відповідні параметри.
Інструкція
1
На ринках представлено два види циркуляційних насосів - це насоси із зануренням і насоси без занурення. Основні виробники насосів - Німеччина та Італія. Всі представлені моделі малогаласливі, економічні у енергоспоживанні, досить надійні і довговічні.
2
Для підбору потужності насоса існує певна формула, але розрахунок можна провести тільки за приблизними параметрами. Тому що для точного розрахунку слід знати температурний режим вашого регіону в холодну пору року, ступінь утеплення вашого будинку і особливості монтажу системи опалення.
3
За формулою розрахунку слід кількість необхідної продуктивної потужності теплоти розрахованої в Вт на квадратний метр помножити на коефіцієнт кількості температури. Тому розрахунок необхідно робити відповідно до точними показниками.
4
Далі проводиться розрахунок необхідного тиску в системі опалення. Для цього вважають довжину опалювальних труб по прямій лінії і множать на коефіцієнт напору з запасом. Виходячи з розрахунків, підбирається потужність циркуляційного насоса, причому розрахунок проводиться за максимально низькими зимових температур і при роботі в максимально напруженому режимі.
5
Тому, якщо самостійний розрахунок потужності призвести неможливо, то для коректної покупки запросіть фахівців в даній області.
6
Продаються і дорожчі моделі циркуляційних насосів, встановити які можна, не виробляючи важких розрахунків. Це автоматичні циркуляційні насоси , які працюватимуть в будь-якому режимі відповідно до необхідної потужністю прокачування і нагріву опалювальної системи.