Як запустити меню пуск.

Щоб відкрити головне меню ОС Windows, розміщене на кнопці «Пуск», досить навести на неї курсор мишки і клацнути лівою кнопкою. Однак іноді в результаті необережних дій користувача або збою в системі ця кнопка просто зникає з робочого столу. В цьому випадку і постає питання, яким чином запустити головне меню .
Інструкція
1
Щоб повернути кнопку «Пуск» (а з нею і меню ) на колишнє місце, треба з'ясувати причину зникнення. Для початку розслідування натисніть клавішу WIN - якщо головне меню розкриється, то проблема всього лише в зміні розмірів або позиціонування панелі задач, на якій розміщена кнопка «Пуск». Якщо при розкритому меню ви не бачите панелі, а з'являється лише смужка в кілька пікселів, то наведіть на неї курсор і при лівій кнопці миші витягніть до потрібних розмірів.
2
Якщо ж панель задач разом з кнопкою «Пуск» з'являються при натисканні клавіші WIN, то клацніть її правою кнопкою миші, виберіть пункт властивості і зніміть мітку поруч із написом «Автоматично приховувати панель завдань» .
3
Якщо натискання WIN теж не відкриває головне меню , а на робочому столі відсутні будь-які ярлики, то проблема криється у непрацюючому провіднику Windows. Запустити його можна за допомогою «Диспетчера завдань». Натисніть клавіші CTRL + ALT + Delete для його запуску.
4
Диспетчер відкриється на вкладці «Додатки», де вам потрібно клацнути кнопку «Нова задача» у правому нижньому куті. Так ви запустите діалог «Створити нову задачу».
5
Введіть команду explorer і натисніть кнопку «ОК». Цим ви запустите провідника Windows, який відновить нормальне функціонування кнопки «Пуск» та головного меню .
6
Якщо цим способом не вдається запустити провідник, то, ймовірно, його виконуваний файл (explorer.exe) пошкоджений або видалений. Це означає, що його необхідно замінити. Найпростіше знайти і скачати його в інтернеті, а ось помістити новий екземпляр на місце колишнього буде трохи складніше - адже ви не можете користуватися для цього операційною системою цього комп'ютера. Значить, в інтернеті вам треба знайти ще й образ завантажувального диска (або дискети), скачати його і записати на болванку разом з новим файлом провідника. Потім завантажитися з цього диску і помістити новий файл в папку WINDOWS системного диска комп'ютера. Після цього нормальна робота ОС, включаючи меню на кнопці «Пуск» повинна відновитися.