Як вирощувати лотос. вирощування лотоса в квартирі.

Лотос - багаторічна рослина з товстим кореневищем, що запасають корисні речовини. У Китаї та Індії лотос вважається священним. Ростуть ці квіти переважно на водній поверхні. Квітки лотоса запашні, великі, з безліччю пелюсток. Кореневища і насіння даної рослини використовують як корм для домашніх тварин і вживають в їжу. Вирощувати лотос непросто, для цього необхідно строго дотримуватися всіх правил по догляду за даними рослиною.
Інструкція
1
Виращіваніе.Виращівают лотос кореневищами і насінням. Найбільш швидкий спосіб розмноження - кореневищами. Результат буде вже на наступний рік. Але для якнайшвидшого цвітіння лотоса необхідно висаджувати зрілі коні 7-8 річних рослин. Щоб вирощувати лотос насінням, необхідно попередньо опустити їх в банку з водою, в цьому випадку паросток з'явиться вже на третій день. Висаджувати насінням набагато простіше, але приживаються вони гірше. Цвітуть лотоси, посаджені таким способом, тільки на 5-7 рік.
2
Умови для посадки. Лотос и ростуть у воді, тому необхідно заздалегідь підготувати невеликий ставок. Мінімальні розміри для висадки - 3х3 метра. Оптимальна глибина водойми - 1-1,5 метра. На дно грунту обов'язково необхідно викласти дрібну гальку, щоб вода була чистішою.
3
Посадка.Висажівают лотос безпосередньо в воду, шляхом опускання паростків. Для кращого і комфортного самопочуття лотосів ставок найчастіше засаджують очеретом або ірисами.
4
Уход.После висадки і під час вирощування лотосів ставок необхідно обов'язково чистити, не допускаючи розростання рослини поблизу берега. Між рослинами і берегом повинна залишатися відстань чистої води. Якщо вода підсихає, необхідно додавати свіжої, інакше лотоси можуть загинути. Обов'язково стежте за рівнем води. Ніякі добрива для лотосів не потрібно, головна умова - достатня кількість чистої води і увагу.