Як прибрати запах бензину.

Усі власники автомобілів дуже люблять своїх залізних коней. Адже вони можуть з комфортом переміщатися з точки А в точку Б. Але, на жаль, цей комфорт буває дуже часто порушений появою в салоні сильного запаху бензину. Що ж робити, якщо під час чергової поїздки ви відчули його в вашому салоні?
Вам знадобиться
  • Керівництво по експлуатації вашого автомобіля, стандартний набір інструментів для автомобіля.
Інструкція
1
Перш за все, варто сказати про профілактику появи запаху бензину в салоні. Своєчасно проходите діагностику на правильну роботу всіх систем вашого автомобіля. Це допоможе уникнути більшості проблем. Пам'ятайте, чим раніше буде усунена проблема, тим менший шкоди буде завдано вашому автомобілю. Своєчасне проходження технічного огляду дозволить заощадити гроші. Звертайте увагу на землю під авто, коли їдете з місця стоянки. Поява під автомобілем характерних плям - прямий знак про появу поломки.
2
Після того, як ви відчули запах бензину в салоні, зверніть увагу на інтер'єр - килимки, чохли і все інше. Можливо, бензин потрапив ненавмисно всередину. Тоді слід гарненько промити і прочистити забруднені деталі. Якщо бензин потрапив на чохли, то їх краще замінити, так як тепер вони перетворилися в легко займистий матеріал. Це дуже небезпечно. Один вуглинку, що впав з палаючої сигарети, і такий чохол спалахне як сірник.
3
Якщо після перевірки салону джерело не був знайдений і запах не зник, то ретельно перевірте, чи немає від'єднати. Дуже часто від'єднується шланг, ведучий до паливного насоса. Зніміть кожух паливного бака. Під ним знаходяться шланги, які можуть також від'єднатися і стати джерелом різкого запаху бензину.
4
Якщо ви не змогли самостійно знайти джерело, то слід негайно звернутися в сервіс. Причому вкрай небезпечно переганяти машину своїм ходом. Запах може бути викликаний витоком палива. У разі потрапляння іскри на пошкоджене місце, машина загориться. Тому найкраще викликати евакуатор і з його допомогою транспортувати машину. Слід зазначити, що запах бензину в старих вітчизняних моделях не є причиною поломки. Він присутній в салоні через погано продуманої вентиляції адсорбера.
Корисна порада
Ретельно вивчіть керівництво по експлуатації вашого автомобіля, щоб точно з'ясувати, де знаходяться паливні шланги.