Як пов'язати бере.

В'язані берети користуються незмінним попитом серед сучасних модниць. Адже кожна жінка прагне виглядати стильно та оригінально. Гарний головний убір допоможе вам у цьому. Щоб зв'язати бере гачком, вам не знадобиться багато часу.

Вам знадобиться

Гачок, пряжа.

Інструкція
1

Виміряйте обхват голови і визначте щільність в'язання.

2

Для початку зв'яжіть гачком ланцюжок з трьох повітряних петель. Потім замкніть її в кільце за допомогою з'єднувального стовпчика. В'яжіть стовпчиком з накидом. Постійно додавайте петлі, щоб вийшов круг по спіралі. Починаючи з першого ряду, в кожну петлю в'яжіть по два стовпчики без накиду. Потім починайте в'язати стовпчики з накидом.

3

Якщо ви хочете, щоб в кінці вийшов хороший результат, то уважно дивіться за тим, щоб не було звужень і перекосів. Регулюйте кількість убавленій і надбавок під час в'язання. Додайте петлі, якщо коло звужується, і зменшіть їх, якщо йде хвилями.

4

стовпчиками з накидом зв'яжіть коло, діаметр якого дорівнює 25 см. Далі в'яжіть рівно. Найближчі 5 см не додавайте петель. Потім зменшуйте кожен 5-й стовпчик в кількох рядах. В результаті обхват голови і край берета повинні вийти рівними по діаметру.

5

Обв'яжіть краю берета стовпчиком без накида.

6

Якщо ви в'яжете бере для дитини, обов'язково врахуйте деякі нюанси. Коли зв'яжете 3 см в діаметрі, необхідно зробити філейну сіточку. Потім в'яжіть 5 см по колу простий в'язкою. Потім знову перейдіть на філейну сітку. Далі продовжуйте в'язати бере звичайним малюнком до кінця. В філейну сітку вставте стрічку, протягніть її та зав'яжіть на бантик. Завдяки цьому бере буде міцно триматися на голові.

7

Прикріпіть в'язаний квітка на готовий бере - це додасть елегантності виробу. Також можна декорувати бере стразами або бусинками.

Носіть із задоволенням самостійно пов'язаний бере.