Як викласти скриншот.

Скріншот - це знімок екрана. До нього вдаються в разі необхідності закарбувати програму на певному етапі роботи або вихопити кадр з відеоролика. Деякі програми (наприклад, ПО до інтерактивних дошках) на панелі інструментів містять інструмент для знімка екрана. Існують і спеціальні програми для захоплення екрану. Але універсальний спосіб зробити скріншот - скористатися кнопкою на клавіатурі.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, Paint, підключення до інтернету, початкові навички користувача ПК.
Інструкція
1
Відкрийте вікно програми, роботу якої хочете проілюструвати. Якщо потрібно показати якусь функцію - покажіть її в робочому стані.
2
Натисніть на клавіатурі Print Screen (PrtSc). Ця клавіша призначена для знімка повного екрана.Еслі ви хочете зняти тільки активне вікно, натисніть Alt + PrtSc. Інформація збережеться в буфері обміну.
3
Відкрийте графічний редактор Paint і в меню Редагування виберіть команду "Вставити". Зображення робочого столу буде вставлено в документ. Зауважте, на ньому не буде курсора.
4
Потім його потрібно зберегти на комп'ютері. Виберіть в Меню "Файл - Зберегти як" Відкриється діалогове вікно збереження малюнка. Виберіть папку, задайте ім'я файлу і формат. Краще GIF (він легше), але якщо місце, куди ви зібралися залити скриншот, вимагає строго JPEG, то зберігайте в ньому.
5
Зображення буде збережено на вашому комп'ютері у зазначеній папці. Надалі ви можете знайти його і відредагувати (наприклад, обрізати, щоб залишити тільки потрібний фрагмент). Крім того, на знімок екрана можна нанести позначки, користуючись редактором Paint, якщо вам потрібно звернути на щось особливу увагу.
6
Щоб викласти скріншот в інтернет, для початку треба його залити на будь фотохостинг (хоча б на Radikal). Користуючись кодами для вставки, опублікувати дане зображення на сайті або в блозі.
7
Іноді у формі відправки повідомлення в блогах і на форумах є спеціальні кнопки, які дозволяють прикріпити фото прямо з комп'ютера, минаючи хостинги.
Зверніть увагу
Для Mac OS X: знімок екрана виконується комбінацією клавіш Shift + Cmd + 3 (повний екран) і Shift + Cmd + 4 (довільна область). При цьому за умовчанням знімок зберігається на робочий стіл. Якщо хочете скопіювати в буфер обміну, то на додаток до зазначених комбінаціям клавіш ще натисніть Ctrl.Для Linux, Unix, Symbian не передбачено вбудованих інструментів для створення знімка екрана, але можна користуватися сторонніми засобами.
Корисна порада
Якщо на вашому комп'ютері встановлений MS Office, то для обрізки зображення можна використовувати інструмент "Microsoft Office Picture Manager" .Клік правою кнопкою по зображенню - "Відкрити за допомогою - Microsoft Office Picture Manager" .Далі користуйтеся інструментом для обрізки. Якщо хочете закарбувати діалогове вікно, відкрите поверх вікна програми, натискайте PrtSc без Ctrl, інакше скопіюється тільки діалогове вікно (адже воно буде активним в той момент).